Trwa ładowanie...
ycipk-3gv092

Selena Gomez jest zła na swoich fanów: "Jestem wami zawiedziona, to obrzydliwe!"

Selena Gomez najwidoczniej ma powody do złości. Fani gwiazdy zaatakowali jej przyjaciółkę, Madison Beer.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selena Gomez jest zła na swoich fanów: "Jestem wami zawiedziona, to obrzydliwe!"
Selena Gomez jest zła na swoich fanów: "Jestem wami zawiedziona, to obrzydliwe!" (ONS.pl)
ycipk-3gv092

Kilka dni temu odbyła się premiera najnowszego albumu Seleny Gomez "Rare". Gwiazda poruszyła na niej wiele wątków dotyczących jej byłego partnera, Justina Biebera. Tak się składa, że wokalistka celebrowała tak wielkie wydarzenie w restauracji Craig’s, gdzie w tym samym czasie pojawiły się tam Hailey Bieber, obecna żona gwiazdora, oraz przyjaciółka Gomez, Madison Beer.

Zaistniała sytuacja najwidoczniej nie przypadła do gustu fanom Seleny Gomez. Niektórzy z nich za pośrednictwem mediów społecznościowych zarzucili Madison Beer, że celowo próbuje zepsuć imprezę premierową Gomez. Głos w tej sprawie zabrała sama zainteresowana.

"Zjadłam jedynie kolację z moją przyjaciółką Hailey... Tylko tyle. Czy to zbrodnia? Kocham Selenę od zawsze... Nigdy nie próbowałabym jej zasmucić. To, co się wydarzyło jest podłe i niepotrzebne" - napisała Madison Beer.

ycipk-3gv092

W jej obronie stanęła również sama Selena Gomez, która chciała nauczyć swoich fanów trochę pokory.

"To obrzydliwe, gdy czytam to wszystko. Jestem rozczarowana ludźmi, który wyrażają się w taki sposób. Znam Madison od czasów, gdy była dzieckiem i widziałam jak stawała się kobietą. Nie ma między nami problemów" - czytamy na profilu Gomez na Twitterze.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3gv092

ycipk-3gv092
ycipk-3gv092