Trwa ładowanie...

"Sex and Authority", interaktywne show znów wciągnie widzów w wir intryg

Pierwsze interaktywne, taneczne show w Polsce – "Sex and Authority" – już niebawem powróci do Łodzi i Warszawy. Artyści znani z telewizyjnych talent shows wciągną publiczność w mroczną historię pełną spisków. Ubrani w maski widzowie, przestrzegając zakazu rozmów, zwiedzą pomieszczenia Tajemniczego Domu Komnat i wcielają się w rolę detektywa, by rozwikłać tajemnicę morderstwa.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Sex and Authority", interaktywne show znów wciągnie widzów w wir intrygŹródło: Materiały prasowe
d3jvy06

Kiedy pojawia się zdrada, w tle są duże pieniądze, a namiętność przesłania zdrowy rozsądek, istnieje ryzyko, że nie wszyscy wyjdą z tej historii żywi... W Tajemniczym Domu Komnat, przestrzeni składającej się z paru tematycznych pomieszczeń, widzowie show będą mogli obejrzeć kilka równolegle odgrywanych scen, a wszystko zapoczątkuje tajemnicze morderstwo. Przemieszczając się pomiędzy scenami zobaczą świat władzy, pełen żądzy i nienawiści, a ich zadaniem będzie rozwikłanie historii zabójstwa.

Po sukcesie ubiegłorocznej trasy po pięciu polskich miastach, Art Movement pod kierownictwem Marcina Mrozińskiego, finalisty III edycji "You can dance – po prostu tańcz", powraca z interaktywnym show "Sex and Authority", widowiskiem łączącym sztukę tańca, akrobatykę oraz grę aktorską. W spektaklu tym granica między sceną a publicznością zostaje zatarta - nie ma miejsc siedzących, widzowie są w ciągłym ruchu.

Atmosferę tajemniczości oraz intrygi potęgują maski, które zakładają uczestnicy. Dzięki nim stają się anonimowi. Przez cały czas trwania show nie mogą także między sobą rozmawiać.

d3jvy06

- Zaobserwowaliśmy, że ludzie po założeniu masek stają się odważniejsi, zaglądają tam, gdzie w normalnych okolicznościach nie wystarczyłoby im śmiałości, podchodzą bliżej. W tym performansie właśnie o to chodzi, chciałem, by granica pomiędzy aktorem a odbiorcą została zatarta - tłumaczy twórca i reżyser projektu, Marcin Mroziński.

Oprócz innowacyjnej formuły spektaklu, jego dodatkowym atutem są występujący w nim artyści – jedni z najlepszych tancerzy i akrobatów w Polsce, docenieni w kraju i za granicą, a szerokiej publiczności znani m.in. z telewizyjnych programów typu talent show: Michał Kalcowski, Klaudia Antos, Jakub Jóźwiak, Adrianna Kawecka, Paweł Kułaga, Natalia Madejczyk, Klaudia Kwiatos.

W maju 2018 r. performance zagości w dwóch miastach: Łodzi i Warszawie. 12 maja Tajemniczy Dom Komnat otworzy swoje drzwi w łódzkim klubie OHM na rynku Manufaktury, a 19 maja – w kompleksie Mała Warszawa, przy ul. Otwockiej 14.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3jvy06
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jvy06
d3jvy06