Trwa ładowanie...
d34ugu6

Shaun Weiss. Przyjaciel aktora rusza na ratunek i ogłasza zbiórkę. "Nie opuszczę go"

Ruszyła internetowa zbiórka na rzecz aktora Shauna Weissa. 41-latek został niedawno aresztowany podczas włamania. Był pod wpływem metamfetaminy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktor i producent Drew Gallagher zbiera pieniądze, aby pomóc przyjacielowi
Aktor i producent Drew Gallagher zbiera pieniądze, aby pomóc przyjacielowi (Getty Images)
d34ugu6

Przyjaciel 41-letniego aktora, którego najnowsze zdjęcia lotem błyskawicy obiegły ostatnio sieć, założył zbiórkę internetową, aby mu pomóc. W rozmowie z "People" aktor i producent Drew Gallagher przyznał, że Weiss istotnie nie jest bez winy, ale opinia publiczna powinna okazywać odrobinę więcej współczucia.

- Jest chory, chory psychicznie, a wszyscy wokół spisali go na straty - mówi znajomy aktora.

ZOBACZ TEŻ: Matka wstrzyknęła 5-letniej córce narkotyk

Gallagher opisał Weissa, jako "najmilszego, najdelikatniejszego i najsłodszego faceta".

d34ugu6

- Jest dla mnie jak brat. Nie opuszczę go.

Drew przyznał też, że lwią część problemów aktora stanowi jego zdrowie psychiczne.

- Wszystko, czego Shaun chce, to stać na scenie i rozśmieszać ludzi. Jest jednym z najzabawniejszych komików. Jest bystry, cięty, nie bierze siebie zbyt poważnie. Doskonale zdaje sobie sprawę z położenia, w jakim się znalazł. Wygląda to tak, że kiedy nasze mózgi idą w prawo, jego poszedł w lewo - mówi przyjaciel aktora.

Drew Gallagher chce uzbierać 25 tys. dol, aby pomóc mu pokryć koszty kaucji oraz opłacić terapię w klinice odwykowej. Na razie na koncie zbiórki znajduje się już niemal 6,5 tys. dol.

   GoFundMe
(GoFundMe)

Przypomnijmy. Pod koniec stycznia Shaun Weiss został aresztowany przez kalifornijską policję i trafił do aresztu. 41-latka przyłapano na gorącym uczynku, kiedy próbował odpalić auto w garażu, do którego chwilę wcześniej się włamał.
Jak napisano w raporcie, Weiss był pod wpływem metamfetaminy.

To nie pierwszy taki wybryk z udziałem aktora. W sierpniu 2018 r. został aresztowany za pijaństwo. To wtedy do mediów trafiły niepokojące zdjęcia Weissa. O komentarz poproszono jego wieloletnią przyjaciółkę.

d34ugu6

Marni Gairhan opowiedziała w rozmowie z TMZ, że aktor już dawno popadł w nałogi i złe towarzystwo.

Z relacji kobiety wynikało, że nadużywanie narkotyków i alkoholu nasiliło się 5 lata temu, gdy Weiss pochował ojca.

Dawny idol przestał o siebie dbać i potrafił zasnąć na werandzie obcego domu. Po jednym z takich incydentów, do którego doszło w 2017 r., przyjaciółka postanowiła działać i skontaktowała się z siostrzenicą Weissa. Aktorowi nie spodobała się interwencja przyjaciółki i od tamtego czasu zaczął trzymać prawdziwych przyjaciół na dystans.

Shaun Weiss debiutował jako 10-latek w serialu "Pee-wee's Playhouse". Największą sławę przyniosła mu rola bramkarza Goldberga w trzech filmach z serii "Potężne kaczory" (1992-1996). Dobra passa trwała do końca lat 90. Po serialu "Diabli nadali" (1998-2003) zaczął coraz rzadziej pojawiać się przed kamerą.

d34ugu6

Podziel się opinią

Share
d34ugu6
d34ugu6