Trwa ładowanie...
d2vkymv
News

Sia opublikowała nowy klip! Rozczarowuje? WIDEO

W styczniu 2016 roku ukaże się kolejny album australijskiej wokalistki i autorki tekstów.
Podziel się
Sia Alive
Sia Alive (Materiały prasowe)
d2vkymv

Dziś możemy już posłuchać dwóch singli z nadchodzącego krążka: "Alive" oraz "Bird set free". Oba zostały napisane wraz z Adele i pierwotnie miały znaleźć się na jej płycie.

Reszta utworów na "This is Acting" także została napisana z myślą o innych muzykach (m.in. Rihannie i Beyonce!), ale ostatecznie znalazła się na płycie Sii.

Pierwszym wideoklipem jest "Alive", którego cała "akcja" polega na pokazaniu małego dziecka prezentującego ciosy w białym stroju do sztuki walki. Bohater (lub bohaterka?) klipu ma na sobie charakterystyczną perukę znaną nam z poprzednich teledysków artystki, jednak tym razem czarno-białą.

d2vkymv

Produkcja jest dość rozczarowująca, bo zwyczajnie... nudna. O ile klipy do "Chandelier" i "Elastic Heart" mogły się podobać ze względu na obecność nastoletniej Maddie Ziegler, której taniec budził emocje takie jak sama muzyka i śpiew Sii, to w "Alive" mamy inną sytuację. Klip ani nie odnosi się do słów piosenki, ani nie porywa.

Czekamy na dzień, w którym kawałki piosenki doczekają się produkcji wideo, na jakie naprawdę zasługują. W międzyczasie zobaczcie klipy i sami oceńcie:

d2vkymv

Podziel się opinią

Share
d2vkymv
d2vkymv