Trwa ładowanie...

Siostra księżnej Kate potwierdziła ciążę. Zdradziła też pewien sekret

O ciąży Pippy Middleton mówiło się już od kilku miesięcy. Dopiero teraz siostra księżnej Kate ucięła spekulacje i potwierdziła, że spodziewa się dziecka.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Siostra księżnej Kate potwierdziła ciążę. Zdradziła też pewien sekret
Źródło: East News
d3i9lzl

W październiku 2018 roku Pippa Middleton ma urodzić swoje pierwsze dziecko. Jego ojcem jest James Matthews, z którym Middleton pobrała się rok temu. Do dzisiaj nie potwierdzała informacji na temat swojej ciąży.

Jakiś czas temu wraz z mężem pojawili się na turnieju tenisa "French Open" w Paryżu. Można było zauważyć, że Pippa ma nieco większy brzuch.

Niecały miesiąc po tym, jak po raz pierwszy pojawiły się doniesienia o jej ciąży, młodsza siostra Kate Middleton potwierdziła, że spodziewa się dziecka. W brytyjskim miesięczniku "Waitrose Kitchen" ukazał się jej felieton.

d3i9lzl

Pippa zdradziła szczegółu przebiegu ciąży. Jej stan zdrowia jest wzorowy, ponadto powiedziała, że nie walczyła z poważną chorobą ciążową, w przeciwieństwie do księżnej Kate. Jej siostra cierpiała na poranne mdłości.

- Miałam szczęście, że przeszłam pierwsze trzy miesiące ciąży bez porannych mdłości - powiedziała na łamach czasopisma "Hello!".

We wrześniu 2017 r., Kensington Palace ogłosił, że Kate jest w ciąży z trzecim dzieckiem. Księżna walczyła wówczas z porannymi mdłościami, podobnie jak wtedy, gdy nosiła księcia George'a i księżniczkę Charlotte.

Chociaż Kate nie mogła wykonywać królewskich obowiązków podczas pierwszych miesięcy ciąży, siostra Pippa ze względu na prawidłowy przebieg ciąży, nie musiała się ograniczać.

d3i9lzl

- Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zdałam sobie sprawę, że muszę zwolnić tempo - powiedziała, zauważając, że utrzymywała ciążę w tajemnicy przed jej trenerem personalnym.

Pippa zdradziła, że treningi były integralną częścią jej ciąży:

- Zauważyłam, że moje ciało się zmienia, ale dzięki ćwiczeniom czułam się silniejsza. Jestem fanatyczką sportu i czytała mnóstwo książek i stron internetowych na temat ćwiczeń podczas ciąży - wyznała.

Pippa narzekała jednak, że miała trudności, aby uzyskać wyczerpujące informacje na temat tego, co może robić podczas ciąży, a czego nie.

d3i9lzl

- To moja pierwsza ciąża, miałam wiele pytań, na które nie znajdywałam odpowiedzi. Chciałam wiedzieć coś w stylu: czy mogłabym grać w tenisa, czy uderzenia były bezpieczne, czy mogę nadal uprawiać jogę, jeśli wykluczę kilka pozycji? Czy nadal mogę pracować nad mięśniami brzucha? - zastanawiała się.

Wygląd i bycie w dobrej formie okazuje się być dla niej bardzo ważne.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3i9lzl

Podziel się opinią

Share
d3i9lzl
d3i9lzl