Trwa ładowanie...

Skrzyknęli się, żeby nagrać wideo o wyborach. "Widzimy się w pierwszej turze"

Niedziela upłynie nam pod znakiem wyborów. Gwiazdy skrzyknęły się, by zaapelować szczególnie do młodych Polaków. Bez spiny i moralizatorstwa mówią, że głosowanie zajmie tylko chwilę, a jest wyjątkowo ważne.

Share
Skrzyknęli się, żeby nagrać wideo o wyborach. "Widzimy się w pierwszej turze"
Źródło: YouTube
d4kywg4

Wszędzie teraz słyszymy apele o to, by w niedzielę - 28 czerwca - pójść zagłosować. Zajmuje to tylko chwilę, nie zabiera całego dnia, a każdy głos jest na wagę złota. Szczególnie, że według ostatnich sondaży różnice w punktach procentowych między kandydatami są niewielkie. Widzieliście już pewnie wideo, które nagrał Dawid Podsiadło. Zaprosił do akcji wiele znanych gwiazd, które mają swoich fanów w różnych pokoleniach. Jest kolejne wideo z ważnym przesłaniem.

Zobacz: Wybory 2020. Rosnące poparcie dla kandydata KO. Waldemar Buda: to efekt świeżości

Część twarzy w nowym nagraniu się powtarza. Tym razem do głosowania obok Maffashion, Julii Wieniawy czy Zofii Wichłacz zachęcają Maciej Musiał, Dawid Kwiatkowski, Olga Frycz, lista jest długa. To gwiazdy, które obserwują młodzi i to głównie do nich adresowany jest klip.

d4kywg4

Jeśli ich obserwatorzy nie pójdą na wybory, to będziemy mieć wielką grupę osób uprawnionych do głosowania, które odmówiło decydowania o najbliższych 5 latach Polski.

- 6 mln to prawie 20 proc. uprawnionych do głosowania - wyjaśnia Magda Boczarska. - Tyle, żeby zmienić Polskę - wtóruje jej Zofia Wichłacz.

- Poświęć 15 minut, by oddać głos na człowieka, którego będziesz oglądać codziennie - przyznają gwiazdy.

"Widzimy się na wyborach. 28 czerwca. Macie ważniejsze plany na ten dzień?" - skomentowała wideo na Instagramie Julia Wieniawa.

d4kywg4

Podziel się opinią

Share
d4kywg4
d4kywg4