Trwa ładowanie...

Smutne święta Gessler. Nie tak sobie je wyobrażała

Magda w Polsce, Waldemar w Kanadzie. Dzielą ich tysiące kilometrów i długa lista obostrzeń dla podróżujących w dobie pandemii koronawirusa. Dla Gessler to też mogą być bardzo nietypowe święta.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są wyjątkową parąMagda Gessler i Waldemar Kozerawski są wyjątkową parąŹródło: Instagram
d20bknf

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski tworzą wyjątkowo barwny duet. Na instagramowym profilu restauratorka często dzieliła się ich wspólnymi zdjęciami, pokazywała też nie raz, jak wyglądają ich rodzinne święta Bożego Narodzenia. Wszystko wskazuje na to, że tym razem święta będą zmuszeni spędzić osobno. Pandemia nie ustępuje na świecie, więc o restrykcje są cały czas przedłużane - szczególnie dla podróży międzykontynentalnych.

Dla Gessler będą to pierwsze święta z wnuczką Neną, córką Lary Gessler. Pierwsze bez męża?

Zobacz: Lewandowska i Rozenek nie mogą doczekać się świąt. Już uszykowały ozdoby

Waldemar Kozerawski, partner Gessler, mieszka na co dzień w Kanadzie, w Toronto. - Do Kanady wjazd zakazany już prawie rok. Ten czas szczęśliwy i beztroski zapisałam na telefonie i teraz wiecie, wokół kogo i jakiego miejsca krążą moje wspomnienia - pisała ostatnio na Instagramie Gessler.

d20bknf

Uczucie między nimi nie gaśnie. Trudno sobie wyobrazić, jaki to czas dla rozdzielonych partnerów.

Wiele wskazuje na to, że Gessler nie będzie mogła spędzić świąt w Kozerawskim. Tak wynika z jej stęsknionych wpisów na Instagramie, ale jeśli jest małżonką przebywającego na co dzień w Kanadzie Kozerowskiego, to są wyjątki w restrykcjach dla podróżnych.

Obostrzenia są wyjątkowo duże. Najbliżsi członkowie obywatela Kanady lub stałego mieszkańca Kanady, którzy nie mają objawów koronawirusa, mogą wjechać do kraju, jeśli ich celem podróży będzie przebywanie z najbliższym członkiem rodziny lub stałym mieszkańcem Kanady przez co najmniej 15 dni. Pasażerowie muszą jednak wcześniej zadeklarować swój przyjazd w specjalnej aplikacji, a po wylądowaniu w Kanadzie zgłosić się na 14-dniową kwarantannę. To oznaczałoby, że Gessler na drugim końcu świata musiałaby spędzić blisko miesiąc.

d20bknf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20bknf