Trwa ładowanie...

Smutne wyznanie Chajzera. Ludzie wysyłają mu słowa wsparcia

To nie są łatwe święta dla popularnego dziennikarza. Choć Chajzer wrócił do pracy, nadal nie pogodził się z dotkliwą stratą, która dosięgnęła go kilka miesięcy temu. Choć dziennikarz niejednokrotnie wzbudzał wśród internautów skrajne emocje, ci znów okazali mu wielkie serce.

Share
Smutne wyznanie Chajzera. Ludzie wysyłają mu słowa wsparcia
Źródło: ONS.pl
dk4mnxk

Od tragicznej śmierci Maksa, syna Filipa Chajzera, minęło już 5 miesięcy. Sławny dziennikarz długo dochodził do siebie po stracie dziecka, przez jakiś czas nie pracował i nie udzielał się publicznie. Wiele osób wzruszyła tragedia Chajzera. Internauci wyrażali swoje współczucie i wsparcie na Facebooku dziennikarza, a on dzielił się z nimi niełatwymi emocjami.

W tegoroczne Boże Narodzenie Chajzer znów postanowił podzielić się z fanami swoimi uczuciami i zamieścił na swoim profilu poruszający wpis ze zdjęciem swojej choinki.

_- U mnie w tym roku skromnie. Na więcej nie mam siły. Wiem, że bardzo często nie jest lekko i kolorowo; robota, kasa, kredyt itd. ale w te święta postarajcie się docenić to co macie... każdy uśmiech dzieci, rodziców, dziadków, przyjaciół... życie jest koszmarnie przewrotne. Rodzinnych dobrych świąt _- napisał dziennikarz na portalu społecznościowym.

dk4mnxk

Post spotkał się z ogromnym odzewem wśród internautów. Wpis na tablicy dziennikarza polubiło prawie 50 tysięcy osób, a 550 użytkowników Facebooka udostępniło post na swoich tablicach. Pod wyznaniem Chajzera pojawiło się prawie 2000 komentarzy, w których obcy ludzie wyrażali swój żal i wsparcie.

dk4mnxk

Podziel się opinią

Share
dk4mnxk
dk4mnxk