Trwa ładowanie...
d32fm6n

Sonia Bohosiewicz opala się na tarasie. W czasie pandemii koronawirusa zostaje w domu

Sonia Bohosiewicz ani myśli wyjeżdżać teraz gdziekolwiek. Ma dom i taras, a pogoda robi się coraz lepsza. Nic dziwnego, że nawet podczas narodowej kwarantanny aktorka nie traci humoru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sonia Bohosiewicz nawołuje do tego, by pozostać w domach
Sonia Bohosiewicz nawołuje do tego, by pozostać w domach (ONS.pl)
d32fm6n

Sonia Bohosiewicz na swoim instagramowym profilu pokazała, co robi podczas kwarantanny. Okazuje się, że 44-letnia gwiazda postanowiła skorzystać ze słonecznej aury - wyszła na taras, by się trochę opalić. "Bahamy czy Chałupy? #leniważona #taras #plaza #zostanwdomu" - napisała, nie zapominając o tagu ważnej akcji. Gwiazdy wciąż proszą swoich fanów i przypominają im, by zostali w domu - koronawirus przecież wciąż nie odpuszcza, pandemia trwa.

Bohosiewicz do zdjęcia pozowała na tarasie swojego domu. Miała na sobie jedynie skąpe wdzianko. Wyglądała świetnie. Fotografię docenili internauci, również ci sławni. Zdjęcie polubił np. Rafał Zawierucha. Fani aktorki chętnie żartowali z jej dwuznacznego pytania: "W tym roku to my wszyscy w chałupach", "Bali. Taras z bali", "Las Taras".

Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Wcześniej Bohosiewicz w mediach społecznościowych pisała o tęsknocie za innymi ludźmi, namawiała też, by codziennie robić coś niestandardowego. Niestety kwarantanna to jednak unikanie koronawirusa, a nie wakacje i aktorka dobrze o tym wie. "Staram się patrzeć optymistycznie, ale ilość bezrobotnych spędza sen z powiek..." - wyznała kilka dni temu.

d32fm6n

Wcześniej umieściła w sieci zabawny filmik pokazujący jej szaleństwa na tarasie przed domem. "W zasadzie u mnie wszystko w porządku. Zaobserwowane skoki nastrojów. Uśmierzę głowę winem i Netflixem, ale czym uśmierzyć duszę? Lasy oddajcie" - pisała.

d32fm6n

Podziel się opinią

Share
d32fm6n
d32fm6n