Trwa ładowanie...

Sportowa pasja małej księżniczki Charlotty. Księżniej Kate to nie przypadło do gustu

Księżna Kate i książę William gościli w Pałacu Buckingham brytyjskich olimpijczyków i paraolimpijczyków. Paraolimpijka rozmawiała z księżną Kate o zainteresowaniach sportowych jej dzieci. Jak się okazało zaledwie 17 miesięczna księżniczka Charlotte, już zdradza słabość do... jazdy konnej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Sportowa pasja małej księżniczki Charlotty. Księżniej Kate to nie przypadło do gustuŹródło: Getty Images
d34voi3

Natasha Baker, paraolimpijka uprawiająca jeździectwo, powiedziała mediom, że udało jej się porozmawiać z księżną Kate. Z rozmowy wynikało, że książę George i księżniczka Charlotte oglądali ostatnią Olimpiadę.

- Poprosiłam ją, żeby zdradziła, jak to jest z jej dziećmi. Powiedziała, że Charlotte uwielbia jeździectwo - informuje "Vanity Fair".

Bardzo ciekawa była reakcja Kate.

d34voi3

- Podkreśliła pasję Charlotty do jazdy konnej i dodała, że choć sama jej nie podziela, to zrobi wszystko, co w jej mocy, żeby odniosła sukces - mówiła Natasha Baker.

Z relacji paraolimpijki mogliśmy się dowiedzieć, że George woli inny rodzaj sportu.

- George jest zafascynowany szermierką. - mówiła księżna Kate w rozmowie z Natashą Baker . - To pewnie dlatego, że intrygują go zasłonięte twarze sportowców.

To nie pierwsze informacje na temat sportowych fascynacji najmłodszego pokolenia rodu książęcego. Wcześniej do mediów dotarła informacja, że księżniczka Charlotte i jej starszy brat uwielbiają piłkę nożną, ale to siostra Georga jest w tym lepsza.

Oto nasz prezent dla księcia Jerzego:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d34voi3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34voi3