Trwa ładowanie...
10-02-2017 18:48

Stenka o metamorfozie. "Nie wiedziałam, że pod moimi farbowanymi przez lata włosami taki super kolor się chowa"

Danuta Stenka w rozmowie z Wirtualną Polską wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na diametralną zmianę fryzury oraz eksponowanie siwych włosów na okładce jednego z kolorowych magazynów. Obejrzyjcie wideo!

d2g6ncc
d2g6ncc

Ta fryzura była mi potrzebna do spektaklu "Matka Courage i jej dzieci" w Teatrze Narodowym. Przyznam szczerze, że wielokrotnie myślałam o tym, żeby spróbować ściąć się na bardzo krótko. Pojawiła się taka okazja, z czego się bardzo cieszę. Nie myślę o tym w kategoriach odwagi - stwierdziła gwiazda w rozmowie z Piotrem Grabarczykiem. - Ten siwy kolor bardzo mi się podoba. Nawet nie wiedziałam, że pod moimi farbowanymi przez lata włosami taki super kolor się chowa.

Po metamorfozie Stenki nie zabrakło komentarzy o tym, że w końcu w polskich mediach pojawił się ktoś, kto pokazał swoje naturalne oblicze. Aktorka stała się inspiracją dla innych kobiet. -_ Uroda to nie jest to, co na siebie nakładamy, jak się przycinamy, czy szlifujemy. Pełna uroda każdego człowieka, bez względu na płeć, to jest to, co nosi w sercu, co widać w oczach, co wypływa na twarz_ - podsumowała Stenka.

Pani
Źródło: Pani
WP.PL
Źródło: WP.PL
AKPA
Źródło: AKPA
d2g6ncc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g6ncc