Trwa ładowanie...

"Sukces w niczym nie przeszkadza". Sławomir i Kejra chcą mieć drugie dziecko

Znany piosenkarz i jego żona, Kejra są przykładem wzorowych rodziców. Nie tylko poświęcają maluchowi cały wolny czas, ale również zabierają synka w trasy koncertowe po całej Polsce.

"Sukces w niczym nie przeszkadza". Sławomir i Kejra chcą mieć drugie dzieckoŹródło: Instagram.com
d1wombx
d1wombx

Czułe spojrzenia, uściski i wspólna zabawa. Tabloidy i serwisy plotkarskie zachwycają się Sławomirem Zapałą w roli taty. Znany piosenkarz często pokazuje się z 1,5 rocznym synem, Kordianem na placu zabaw i poświęca mu całą swoją uwagę. Widać że showman świetnie odnajduje się w roli ojca. Na pytanie czy planują kolejne potomstwo, jego żona odpowiada

Patrząc na naszego synka, to aż chciałoby się więcej takich urwisów. Natomiast na wszystko przychodzi odpowiedni moment. Jesteśmy na to otwarci - zapewniła.

Czy jednak praca zawodowa pozwoli parze starać się o kolejne dziecko? Sławomir nie tylko koncertuje po całej Polsce, ale również prowadzi program w telewizyjnej dwójce, "Big Music Show”. Jak jednak twierdzi Kejra:

– Sukces w niczym nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, mobilizuje (…) Choć niemal cały czas jesteśmy w trasie koncertowej, staramy się przede wszystkim nie zaniedbywać naszej rodziny. Pomiędzy występami zawsze znajdziemy chwilę tylko dla siebie. Dzięki wspólnej pracy nasza rodzina nie jest narażona na rozłąkę. Synek jeździ z nami, więc cały czas jesteśmy w komplecie.

I dodaje - Chętnie wypoczywamy w plenerach, na łonie natury. Koncerty są wieczorami. Mamy zatem czas na spacery i inne przyjemności. Mimo medialnego szumu staramy się żyć normalnie.

d1wombx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wombx