Trwa ładowanie...
doc7194

Super Niania spełnia się w roli babci. Pokazała zdjęcie ze spaceru

Dorota Zawadzka spełnia się w roli babci. Nie da się ukryć, wyjątkowy czas jej służy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Zawadzka jest babcią
Dorota Zawadzka jest babcią (ONS.pl)
doc7194

Przez lata jeździła po Polsce i pokazywała jak wychowywać dzieci, doradzając mierzącym się z problemami rodzicom. Pod jej wpływem niesforne urwisy niejednokrotnie stawały się grzecznymi dziećmi.

"Super Niania" był kilkanaście lat temu były jednymi z najchętniej oglądanych telewizyjnych show. To z niego płynęły porady dla rodziców, a także powiedzenia, które przedostały się do potocznego języka (jak choćby słynny karny jeżyk). Program z czasem zaczął jednak wzbudzać dyskusje m.in. na temat zasadności stosowanych metod.

Od dłuższego czasu Dorota Zawadzka stroni od show-biznesu. Skupiła się na życiu rodzinnym. Miała ku temu świetny powód – wszak już jest babcią. Wszystko wskazuje na to, że świetnie odnajduje się w nowej roli. Ostatnio podzieliła się zdjęciem ze spaceru z wnuczkiem. Przy okazji wyjawiła też, że malec ma na imię Staś. Pod wpisem zaroiło się od życzeń i gratulacji, a Zawadzka, nieco uprzedzając zapewne pytania już we wpisie wyjawiła dowcipnie, że maseczkę zdjęła... tylko do zdjęcia.

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194