Trwa ładowanie...

Syn Caitlyn Jenner, Brandon, opowiedział o smutnym dzieciństwie

Caitlyn Jenner nie ma teraz dobrej prasy. Jej syn, Brandon Jenner, przeżywa teraz bardzo trudny czas. Mężczyzna podzielił się traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa.

Syn Caitlyn Jenner, Brandon, opowiedział o smutnym dzieciństwieŹródło: East News, fot: East News
d3dtalo
d3dtalo

Caitlyn Jenner w 2013 r. jeszcze jako Bruce Jenner wyznała, że jest osobą transpłciową. Wtedy też rozpoczęła proces zmiany płci, przez co rozpadło się jej małżeństwo z Kris Jenner. Po latach zmagań na oczach plotkarskich mediów Caitlyn Jenner przyznała, że o zmianie płci myślała już w latach 80. To dzięki poznaniu matki Kim Kardashian postanowiła wstrzymać się z tranzycją.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

Caitlyn Jenner ma szóstkę dzieci: trzech synów i trzy córki. Niestety nie z każdą z pociech cieszy się poprawnymi relacjami.

Brandon Jenner zdradził ostatnio, że nie ma zbyt dobrych wspomnień z rodzicem.

d3dtalo

"Nie widziałem mojego ojca więcej niż kilka razy, między 8 a 25. rokiem życia” - czytamy wyznanie 38-letniego Brandon, który udostępnił fragment nowej książki z esejami napisanymi przez dzieci, które dorastały ze słynnymi rodzicami, zatytułowane "To Me, He just was Dad".

Brandon wyjaśnił, że sprawy między nim a Caitlyn zmieniły się po tym, jak ten poślubił Kriss Jenner w 1991 r. Przypomnijmy, że para rozwiodła się w 2015 r.

"Po tym, jak tata poznał i poślubił Kriss Jenner, rodzina stała się dla niego biznesem i przez większość moich nastoletnich lat byłem z dala. Nie chciałem być częścią ich show. Wiem jednak teraz, że tata był w tym domu dość niezadowolony i czuł się, jakby nie był dobrze traktowany ”- napisał Brandon.

Caitlyn rozstała się z mamą Brandona, Lindą Thompson, w 1986 roku.

"Niestety, rzadkie okazje do spotkań sprawiały wrażenie bardziej zainscenizowanych możliwości do zrobienia sobie wspólnej sesji zdjęciowej, niż prawdziwych więzi” - pisze Brandon.

Caitlyn Jenner kilka lat temu przyznała się w mediach do nieobecności w życiu swoich dzieci. Tłumaczyła to depresją i kryzysem tożsamości.

d3dtalo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dtalo