Trwa ładowanie...
03-04-2016 17:35

Syn Celine Dion zadba o pamięć po ojcu

14 stycznia po długiej walce z rakiem zmarł René Angélil, mąż, przyjaciel i producent kanadyjskiej artystki Celine Dion. Zostawił pogrążoną w rozpaczy ukochaną i trójkę dzieci - 15-letniego René-Charlesa oraz 5-letnie bliźnięta Nelsona i Eddiego. Najstarszy syn piosenkarza wygłosił podczas pogrzebu niezwykle wzruszające słowa.

Syn Celine Dion zadba o pamięć po ojcuŹródło: newspix.pl
dj0ghml
dj0ghml

Charles był wyczekanym dzieckiem Celine i starszego od niej o 26 lat René. Przyszedł na świat dzięki zabiegowi in vitro, dlatego jego rodzice mówili o nim „dziecko cud”. Przez wiele lat szczególnie dbali o zdrowie chłopca, ponieważ urodził się słaby i chorowity. Często, ze względu na zawód znanej mamy, zmieniał szkoły. Na szczęście w każdej chwili mógł liczyć na najbliższych.

Wiem, co w tym świecie liczy się najbardziej: rodzina. 15 lat to za mało, by poznać własnego ojca, ale zostawiasz mnie z wieloma dobrymi wspomnieniami, którymi mogę dzielić się z braćmi. Gdy dorosną, już bez ciebie, przekażę im to, czego się od ciebie nauczyłem. Trudno będzie ci dorównać, ale z twoją pomocą się uda. Kocham cię, tato - powiedział w dniu pożegnania Angélila.

Słowa nastolatka odbiły się szerokim echem w mediach. Prasa podkreśla, że Celine może być dumna z syna. Zyskała pewność, że chłopiec przekaże najważniejsze wartości młodszemu rodzeństwu.

Celine Dion i René Angélil z dziećmi ONS.pl
Celine Dion i René Angélil z dziećmi Źródło: ONS.pl
dj0ghml
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj0ghml