Trwa ładowanie...

Syn Micka Jaggera pokazał zdjęcia tuż po operacji

Lucas Jagger to 21-letni syn legendarnego muzyka. Chłopak cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Dlatego mało kogo dziwi, że zdecydował się pokazać zdjęcia ze szpitala.

Syn Micka Jaggera - Lucas - przeszedł operacjęSyn Micka Jaggera - Lucas - przeszedł operacjęŹródło: Getty Images, Instagram
dwymvav
dwymvav

Lucas Jagger korzysta garściami z uroków życia dziecka króla rock'n'rolla. Egzotyczne podróże, loty prywatnymi samolotami, pokazy mody, sesje zdjęciowe na okładki kolorowych magazynów, festiwale i mnóstwo popkultury - to wszystko można znaleźć na jego instagramowym profilu. Syn legendy Rolling Stones dzieli się swoim życiem prywatnym z potężnym gronem, liczącym ponad 400 tys. obserwatorów. Ostatnio ściągnął na siebie uwagę także mediów, bo opublikował serię zdjęć ze szpitala.

Jedno zrobiono mu tuż po operacji, jakiej musiał się poddać. Dlaczego?

Zobacz: Dorosłe dzieci gwiazd. Dorastały na naszych oczach

We wtorek 6 kwietnia Lucas podzielił się informacją, że musiał przejść operację ucha. Humor go nie opuszczał, bo w komentarzu do zdjęcia dodał, że operację ocenia 10/10, natomiast szpitalny strój tylko 2/10.

dwymvav

Mama Lucasa przekazała, że chłopak musiał przejść operację usunięcia perlaka, tj. guza, który jest tworem zapalnym, pojawiającym się najczęściej w uchu środkowym. Zbierające się masy złuszczającego się nabłonka mogą przyczynić się do stanów zapalnych ucha środkowego, ale i powodować większe szkody dla organizmu.

Lucas jest jednym z siedmiorga dzieci Micka Jaggera, których doczekał się z różnymi partnerkami. Chłopak przyszedł na świat w 1999 r. jako owoc romansu muzyka i brazylijskiej modelki Luciany. Jagger był wtedy w związku z Jerry Hall (z nią do 1997 r. doczekał się 4 dzieci).

- Nie wiem, co ona o mnie myśli, ale rozumiem, że najpewniej bardzo ją skrzywdziłam - mówiła Luciana o Jerry.

dwymvav

Jagger od kilku lat związany jest z dużo młodszą od niego (dokładnie o 44 lata) tancerką baletową Melanie Hamrick. W 2016 r. urodził się ich syn Deveraux Octavian Basil. Najstarszym dzieckiem Jaggera jest natomiast jego córka Karis ze związku z piosenkarką Marshą Hunt.

dwymvav
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwymvav