Trwa ładowanie...
d44pt90
News

Syn Natalii Kukulskiej pokazał zdjęcie z siostrą. Ależ oni wyrośli

Natalia Kukulska tworzy z mężem i trójką dzieci uroczy rodzinny obrazek. Zdjęcia, jakie zamieszczają w sieci są tego najlepszym przykładem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najstarsze pociechy Natalii Kukulskiej wyrosły
Najstarsze pociechy Natalii Kukulskiej wyrosły (ONS.pl)
d44pt90

Natalia Kukulska od 2000 r. jest żoną Michała Dąbrówki. Niemal dwie dekady temu zakochani postanowili założyć rodzinę. Para muzyków doczekała się trójki dzieci. Najstarsze z nich już dawno nie są maluchami. Jan jest już dorosły, a Ania nastolatką.

I chociaż naturalnie chodzą już własnymi ścieżkami (szczególnie syn piosenkarki), to są bardzo blisko ze swoimi rodzicami. Natalia Kukulska nie należy do gwiazd, które nadmiernie epatują swoją prywatnością. Wręcz przeciwnie, rodzinnymi zdjęciami dzieli się dość rzadko, ale kiedy już to robi, często rozczula nimi swoich fanów.

Nic dziwnego. Piosenkarka pokazuje migawki ze wspólnie spędzanych chwil, wakacji i rozwijania wspólnych pasji. Dzieci pary artystów też są ze sobą zżyte.

   Instagram.com

Jan udostępnił ostatnio na Instagramie zdjęcie z siostrą. Pokazuje ono dobitnie, że dawno już nie są małymi uroczymi pociechami. Na zabawnej fotce, na której pozują w podobnych "domowych" stylizacjach widać wyraźnie, jak bardzo wyrośli.

d44pt90

Podziel się opinią

Share

d44pt90

d44pt90