Trwa ładowanie...
28-02-2016 14:48

Syn Tigera Michalczewskiego projektuje biżuterię. Cena? 20 tysięcy euro

Michael Michalczewski tworzy cacka dla najbogatszych. Jego ojciec nie rozstaje się z bransoletą od syna.

Syn Tigera Michalczewskiego projektuje biżuterię. Cena? 20 tysięcy euroŹródło: AKPA
d3hsmmy
d3hsmmy

Dariusz Michalczewski to nie tylko były bokser, ale i przedsiębiorca. Żyłkę do biznesu odziedziczył po nim najstarszy syn. Michael, na dodatek, zdobył gruntowne wykształcenie, dzięki któremu jest przygotowany do prowadzenia własnej firmy.

Poza tym chłopak zdobywał doświadczenie, pracując w firmie ojca. Moje studia dotyczyły budowy i rozwoju firmy oraz strategii zarządzania. Po ich ukończeniu przez dwa lata byłem handlowcem w dużej amerykańskiej firmie sprzedającej oprogramowanie. Zarabiałem dobre pieniądze, ale nie byłem szczęśliwy, czegoś mi brakowało. Zadzwoniłem do taty i powiedziałem mu, że szukam nowych wyzwań. Zaproponował mi pracę przy „Tigerze”. Tak trafiłem do firmy Maspex produkującej napój - powiedział młody Michalczewski w rozmowie z magazynem "Prestiż Trójmiasto". W firmie uczył się pracy na wielu stanowiskach - od sprzedawcy do członka zarządu. W końcu zdecydował się jednak zacząć własny biznes.

Firmę produkującą biżuterię założył razem z przyjacielem, Markusem Sitowskim. Jej nazwa pochodzi od imion obu mężczyzn. Pierwszym klientem, który zaufał w zdolności Micheala i Markusa był Dariusz Michalczewski. Swoją bransoletę kupił z rabatem, bo zapłacił jedynie 10 tysięcy euro. Standardowa cena biżuterii to około 20 tysięcy euro, czyli niemal 90 tysięcy złotych! Cacka są robione ręcznie ze złota, ozdabiane diamentami.

Bokser z nabytkiem się nie rozstaje. Bransoletę nosi do wszystkiego. Tym samym, zupełnie niechcący, został "twarzą" marki.

d3hsmmy

Jak podoba wam się biżuteria od młodego Michalczewskiego?

d3hsmmy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hsmmy

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj