Szaciłło i Kopocz znów na salonach
Jak się prezentowali?
Maciej Szaciłło i Karolina Kopocz, którzy niedawno zostali rodzicami, wrócili na salony. Małżonkowie pojawili na na uroczystym wręczeniu Krysztalowych Zwierciadeł 2015.
Były mąż Moniki Mrozowskiej i jego nowa ukochana postawili na mało przemyślane stylizacje. Szczególnie Kopocz nie zrobiła nic, by ukryć mankamenty swojej sylwetki.
Przypomnijmy, że Szaciłło po rozwodzie z Moniką Mrozowską długo nie mógł dojść do siebie. Lekarstwem na ten stan okazała się kolejna miłość. Gdy poznał dziennikarkę, Karolinę Kopocz, nie myślał, że się zakocha. Umówił się z nią na wywiad, po którym postawił sobie za cel odchudzenie dziewczyny. Karolina pod jego okiem zrzuciła 20 kilogramów. To rzekomo wtedy Maciek się w niej zakochał, a kobiecie nie przeszkadza fakt, że początkowo została potraktowana nieco przedmiotowo.
Jak dziś prezentują się Maciej Szaciłło i świeżo upieczona mama Karolina Kopocz? Co sądzicie o ich stylizacjach z gali Kryształowych Zwierciadeł?
(fot. AKPA)
(fot. AKPA)
WP Gwiazdy na:
Wyłączono komentarze
Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.
Redakcja Wirtualnej Polski