Trwa ładowanie...

Szczere wyznanie Anny Lewandowskiej. "Ciało kobiety może wiele!"

Anna Lewandowska niedawno urodziła drugą córkę. Postanowiła pokazać, jak wygląda jej ciało po porodzie porównać z sytuacją po pierwszej ciąży. Długo się zastanawiała, czy publikować zdjęcia.

Szczere wyznanie Anny Lewandowskiej. "Ciało kobiety może wiele!"Źródło: ONS.pl
dzuchyi
dzuchyi

Anna Lewandowska jest teraz szczęśliwą matką dwóch córek - Klary i Laury. Jej ciało zmieniło się zarówno po pierwszym, jak i drugim porodzie. Jednak pracowała intensywnie nad sylwetką, by była taka jak przed ciążą, albo i lepsza.

Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła pokazać w celach motywacyjnych dla swoich fanów, jak zmienia się jej ciało. Jednak długo się zastanawiała, czy chce pokazać zdjęcia. Traktowała sprawę bardzo personalnie.

"Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fizyczna przed i w trakcie ciąży" - czytamy w treści jej posta na Instagramie.

Na zdjęciach widać, jak wygląda kilka miesięcy po pierwszym porodzie i kilkanaście dni po drugim. Na obu prezentuje się bardzo dobrze, sylwetka wciąż jest bardzo smukła.

dzuchyi

"Ciało kobiety może wiele! I niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda" - przyznała.

dzuchyi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzuchyi