Trwa ładowanie...

Szykuje się wielki powrót Meghan i Harry'ego

Minął już ponad rok od ogłoszenia tzw. megxitu, czyli odejścia książąt Sussex z rodziny królewskiej. To historyczne i bezprecedensowe wydarzenie doczeka się latem kolejnego, ciekawego rozdziału.

Share
Meghan i Harry wrócą do LondynuMeghan i Harry wrócą do LondynuŹródło: Getty Images
d35sro9

2021 rok zapowiada się wyjątkowo ciekawie. W kwietniu formalnie królowa będzie świętowała 95. urodziny, choć według tradycji kluczowe obchody przypadają na czerwiec. Wtedy to jak zwykle odbywa się Trooping the Colour, huczna celebracja urodzin monarchini. Od dłuższego czasu mówi się, że królowa ma po urodzinach zrzec się tronu i przekazać władzę. Komu? Wskazuje się najczęściej księcia Karola, choć nie brakuje też ekspertów, którzy punktują, że Elżbieta II może oddać tron Williamowi.

Dlatego nowy rok może obfitować w niespodzianki. Według najnowszych doniesień zbliżające się letnie obchody urodzin królowej mogą też dostarczyć kilka skandali, bowiem do Londynu mają przyjechać dawno niewidziani w Wielkiej Brytanii Meghan i Harry.

Zobacz: Książę Harry pozywa brytyjską gazetę o zniesławienie

"Sunday Times" donosi, że Meghan i Harry planują przyjazd do Wielkiej Brytanii. Para ma pojawić się na oficjalnych urodzinach królowej. Trooping the Colour obchodzone jest 12 czerwca, więc jeszcze wiele do tego dnia może się wydarzyć. Obecność książąt Sussex wydaje się jedynym możliwym posunięciem. Gdyby zabrakło ich na okrągłych, 95. urodzinach Elżbiety II, czy cieszyliby się jeszcze sympatią ludzi? Już teraz nie brakuje plotek o tym, że Elżbieta i jej wnuk Harry są w bardzo złych relacjach - a przekłada się to przecież na markę, jaką chcą budować Harry i Meghan.

d35sro9

Według doniesień brytyjskiej prasy, Trooping the Colour ma być pierwszym narodowym wydarzeniem od czasu pandemii. Przynajmniej takie są marzenia Pałacu Buckingham.

"Sunday Times" cytuje pracownika pałacu, który zaznacza, że w planach jest tradycyjna parada, jednak skala tego wydarzenia będzie zależna od obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Jeśli Meghan i Harry pojawią się na paradzie, będzie to ich pierwsze publiczne wyjście w Wielkiej Brytanii od 9 marca (główne zdjęcie artykułu). Wtedy to Brytyjczycy widzieli parę po raz ostatni i było to tuż po ogłoszeniu rozłamu w rodzinie królewskiej. Też jesteście ciekawi, jak zostaliby przyjęci po prawie rocznej nieobecności?

d35sro9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35sro9