Trwa ładowanie...
d3020w8

Hołownia rozpłakał się na wizji. Wojewódzki krótko podsumował

Szymon Hołownia i Kuba Wojewódzki byli przez lata kolegami z TVN-u. Dziś były prezenter "Mam talent" ubiega się o fotel prezydenta i wyrasta na kandydata, jakiego jeszcze nie było. Czy jednak zdobędzie głos Kuby Wojewódzkiego?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki skomentował głośny filmik Hołowni
Kuba Wojewódzki skomentował głośny filmik Hołowni (ONS.pl)
d3020w8

Szymon Hołownia dużą część kampanii prowadzi w mediach społecznościowych. Przemawia do potencjalnych wyborców na żywo, publikuje świadectwa poparcia itp. 2 maja podczas codziennego live'a na Facebooku zrobiło się u niego bardzo emocjonalnie. Pod koniec transmisji Hołownia musiał wręcz ocierać oczy z łez. Kuba Wojewódzki odniósł się do tej sytuacji u siebie na profilu, gdzie śledzi go prawie 790 tys. osób.

Obejrzyj: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

"Znam Go od wielu lat, nie znając prawie wcale... Nie wiem czy mnie przekonał. Na pewno mnie wzruszył" – napisał Wojewódzki pod filmikiem byłego kolegi z pracy.

d3020w8

Przypomnijmy, że Szymon Hołownia bardzo się wzruszył podczas transmisji na żywo 2 maja. Dzień przed świętem Konstytucji pokazał przed kamerą swój egzemplarz ustawy zasadniczej i zdradził, że czyta ją codziennie.

 Getty Images
(Getty Images)

- Chciałbym kiedyś zrobić Polskę, która będzie właśnie taka. Jak będzie trzeba, to wszystko oddam, żeby właśnie taka była – mówił Hołownia ze łzami w oczach.

Wcześniej padły m.in. takie mocne słowa:

– Może przyjść jeszcze 75 byłych prezydentów i premierów, 48 marszałków Sejmu, mogą mi mówić, co chcą. Ale oni już byli, a teraz czas na to, co będzie. Teraz kolej na mnie – mówił Hołownia, który według jednego z ostatnich sondaży wyborczych ma szansę na 11 proc. poparcia. To drugi wynik za Andrzejem Dudą (63 proc.).

d3020w8

Podziel się opinią

Share
d3020w8
d3020w8