Trwa ładowanie...
d302gp7
News

Tajemnicza śmierć gwiazdora disco polo

Smutna wiadomość w kręgach muzyki disco polo. Zmarł lider zespołu "Chanel", Łukasz Niedźwiadek. Mężczyzna miał 38 lat. Nieznane są przyczyny śmierci muzyka, który znany był pod pseudonimem Prezes.
Podziel się
Łukasz Niedźwiadek
Łukasz Niedźwiadek (Facebook.com)
d302gp7

O śmierci kolegi po fachu poinformował na swoim profilu na Facebooku zespół "Cliver".

Jeszcze nie możemy uwierzyć w to, co się stało. Odszedł do lepszego świata nasz od wielu lat zaprzyjaźniony Łukasz "Prezes". Wszyscy pogrążeniu jesteśmy w wielkim smutku i zadumie nad tym co się stało - napisali.

"Super Express" dowiedział się nieoficjalnie, że mężczyzna zmarł na skutek zawału serca. Przyczynę zgonu wyjaśni jednak dopiero sekcja zwłok.

d302gp7

Łukasz w grupie "Chanel" śpiewał od 2009 do 2013 roku. Zespół występował między innymi w Sali Kongresowej w Warszawie oraz podczas festiwalu piosenki w Opolu. Po czterech latach Niedźwiadek rozpoczął karierę solową.

Był nazywany Prezesem ze względu na to, że kierował również firmą, która zajmowała się remontami i konserwacją torów kolejowych oraz infrastruktury kolejowej.

Jednym z kolegów Niedźwiadka był Marcin Miller z zespołu "Boys"

To bardzo przykra wiadomość. Szkoda człowieka. Często spotykaliśmy się na wspólnych koncertach i przesiedzieliśmy razem niejedną nockę - powiedział w rozmowie z tabloidem.

Łukasz Niedźwiadek Facebook.com
Łukasz Niedźwiadek (Facebook.com)
d302gp7

Podziel się opinią

Share
d302gp7
d302gp7