WP

Tak Doda i jej mąż będą wyglądać za kilkadziesiąt lat. Gwiazda pokazała urocze zdjęcie

Wokalistka odmówiła udziału w polsatowskim programie "Story of my life", ale w zamian sprawiła fanom inną niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda wraz z mężem Emilem
Doda wraz z mężem Emilem (East News)
WP

Doda zawsze bardzo chętnie opowiadała w mediach o swoich uczuciach i nie miała problemów, by razem z partnerami pozować do okładkowych sesji, czy udzielać wspólnych wywiadów. Niestety jej związki kończyły się zazwyczaj w nienajlepszej atmosferze, więc gwiazda postanowiła wyciągnąć wnioski z tych niepowodzeń. Stwierdziła, że nie zamierza już eksploatować tak swojego życia prywatnego. Dlatego, gdy producenci programu "Story of my life" zaprosili ją i jej męża do udziału w show, artystka odmówiła.

We wzruszającym formacie, który prowadzi Katarzyna Montgomery, wystąpiło już wiele znanych par polskiego show-biznesu. Zakochani, dzięki pomocy charakteryzatorów, mogą przekonać się, jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat. Doda wiedząc, że zobaczenie jej w takim wydaniu byłoby wielką gratką dla fanów, postanowiła sprawić im niespodziankę.

WP

- Bardzo dziękujemy za zaproszenia do różnych projektów, ale niestety musimy odmawiać tym, które za bardzo eksploatują nasze życie prywatne, którego w końcu nauczyłam się chronić. Podejmuję te decyzje świadomie, bo wiem jak moje upublicznianie związków, nadawanie medialności uczuciom i przede wszystkim otwieranie się przed wszystkimi, odwróciło się przeciwko mnie w przeszłości - napisała Doda na Instagramie.

- Nie chciałam popełniać wciąż tych samych błędów, za bardzo już dostałam w kość, nie chciałam znowu się zawieść. Na miejscu każdego skorzystałabym z tej wspaniałej przygody i pamiątki dla par jakim jest poruszający program "Story of my life", ale na moim nie. Wierzę, że mnie rozumiecie ;) Dziękujemy serdecznie produkcji za zaproszenie i ponad 1000 (!) rad fanów. Dla wszystkich niepocieszonych moje graficzne dzieło na zdjęciu! - zakończyła wpis wokalistka.

Podoba się wam Rabczewska w takim wydaniu?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP