Trwa ładowanie...
d1py48d

„Talizman” – Kamil Bednarek prezentuje nowy klip

Kamil Bednarek powraca z najnowszym singlem! „Talizman” to pierwszy utwór promujący trzeci studyjny album popularnego artysty. Materiał powstał przy współpracy wokalisty z polskim beatmakerem – Matheo. W sieci pojawił się teledysk do piosenki utrzymanej w typowej dla Bednarka stylistyce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Bednarek
Kamil Bednarek (East News)
d1py48d

Fani Kamila Bednarka czekali na ten moment od kilku miesięcy! Wokalista zaprezentował wreszcie swój najnowszy utwórm - "Talizman", który promuje jego najnowszą płytę. Ta pojawi się na półkach sklepowych jeszcze w tym roku.

„Talizman” to powstały przy współpracy z beatmakerem Matheo kawałek utrzymany w lekkiej atmosferze typowej dla nurtu reggaeton. Tekst wypełniony jest intymnymi wyznaniami skierowanymi bezpośrednio do kobiety. Wraz z piosenką opublikowany został teledysk.

Produkcją klipu do najnowszego hitu Bednarka zajął się Michał Braum. Reżyser już wcześniej współpracował z wokalistą przy okazji kręcenia teledysku do „Listu”. Obraz skupia się na dwójce młodych ludzi, którzy trafiają na wymarzoną wyspę i zaczynają czerpać garściami z tego, co przygotowało dla nich życie. Nieoczekiwanie wakacyjne szaleństwa przerywa pewne przykre zdarzenie. Zdjęcia do teledysku powstały na Teneryfie.

d1py48d

Get the look

d1py48d

Podziel się opinią

Share

d1py48d

d1py48d