Trwa ładowanie...

Tatu: Julia Wołkowa nie do poznania. Przesadziła z zabiegami na twarz

Julia Wołkowa przed dwiema dekadami była częścią dobrze znanego wówczas duetu. Mowa oczywiście o Tatu - zespole złożonym z charakternych rosyjskich dziewczyn. 20 lat później Julii właściwie nie da się rozpoznać.

Tatu: Julia Wołkowa nie do poznania. Przesadziła z zabiegami na twarzŹródło: Getty Images
d3p7a43
d3p7a43

Zespół Tatu powstał w 1999 r. Lena Katina i Julia Wołkowa szybko stały się popularne w całej Europie. Refreny ich hitów podśpiewywał każdy z nas. Dziewczyny były utalentowane, a do tego dobrze wiedziały, jak się wykreować, by przyciągać uwagę. Przez kilka lat utrzymywały, że tworzą parę nie tylko na scenie, ale i w życiu prywatnym. Po jakimś czasie wyznały, że kochają się jedynie jak siostry, a ich niby homoseksualna relacja powstała tylko ze względu na aurę skandalu. W końcu nic nie przyciąga tak jak kontrowersje wokół artystów.

Julia i Lena 10 lat po rozpoczęciu kariery zawiesiły działalność w zespole. W 2011 r. grupa przestała istnieć. Ale o jej wokalistkach nadal się pamięta i co jakiś czas mówi, choć głównie po to, by porównać dawny i obecny wygląd piosenkarek.

Magdalena Narożna: "Szczerze się zakochałam!"

Dla fanów Tatu zaskakujący może być widok Wołkowej, która teraz zupełnie nie przypomina smukłej, drobnej nastolatki, jaką była na początku kariery. 35-latka ma wyraziste rysy twarzy, powiększone usta. Mocny makijaż dodaje jej lat i niestety czyni jej urodę nieco wulgarną.

Julia Wołkowa Getty Images
Julia Wołkowa Źródło: Getty Images

Choć trudno w to uwierzyć, Julia jest mamą 16-letniej córki i 13-letniego syna. Gdy Tatu zaczął istnieć Julia miała tylko 14 lat.

d3p7a43
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p7a43