Trwa ładowanie...

Ten związek do przeszłość. Oliwia i Łukasz już nawet ze sobą nie mieszkają

Wieść o tym, że Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili się rozstać, zelektryzowała wszystkich ich fanów. Wychodzi na to, że sytuacja jest poważna, a drogi powrotu już nie ma - Łukasz wyprowadził się od żony.
Share
Łukasz Kuchta wyprowadził się od żony.
Łukasz Kuchta wyprowadził się od żony.Źródło: Instagram.com
d2p1v0m

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który wzbudza mnóstwo emocji. Powiedzieć, że jest kontrowersyjny, to jak nie powiedzieć prawie nic. Bo jak można nazwać sytuację, w której dwójka zupełnie obcych ludzi pierwszy raz widzi się na własnym ślubie? Choć jest to trudne do wyobrażenia, to zdarzają się śmiałkowie, którzy podejmują taką decyzję na oczach widzów.

Jedną z par, które zostały przez programowych ekspertów dopasowane, byli Oliwia i Łukasz. Pomimo sporych różnic, jak na przykład dzieląca ich odległość, młodzi szybko zaczęli czuć chemię. Podobne poczucie humoru i fizyczne przyciąganie zbliżyło ich do siebie. Zakochani doczekali się nawet owocu tej miłości — małego Franciszka.

d2p1v0m

Przez długi czas wydawało się, że Oliwia i Łukasz żyją jak w bajce. Niestety w ostatnich dniach 2020 roku Ciesiółka opublikowała na Instagramie oświadczenie, z którego jasno wynikało, że przed parą rozwód: "Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się".

Łukasz Kuchta wyprowadził się od żony. Instagram.com
Łukasz Kuchta wyprowadził się od żony. Źródło: Instagram.com

Część fanów wciąż wierzyła, że między małżonkami nadal coś jest i są jeszcze szanse na to, by odbudowali ten związek. Łukasz Kuchta nie pozostawił jednak złudzeń - na Instagramie pochwalił się nowym mieszkaniem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

Myślicie, że istnieje jeszcze cień szansy na to, by Oliwia i Łukasz do siebie wrócili?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2p1v0m

Podziel się opinią

Share
d2p1v0m
d2p1v0m