Trwa ładowanie...
d4iv375

"The Eternals". Angelina Jolie i Richard Madden ewakuowani z planu filmu Marvela

Na wyspie Fuerteventura ekipa pracująca przy filmie "The Eternals" przeżyła chwile grozy. Na planie odkryto ładunek wybuchowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie i Richard Madden musieli zrobić sobie przymusową przerwę na planie "The Eternals"
Angelina Jolie i Richard Madden musieli zrobić sobie przymusową przerwę na planie "The Eternals" (Getty Images)
d4iv375

Jak donosi "The Independent", na jednej z Wysp Kanaryjskich, gdzie kręcona jest kolejna superprodukcja Marvela, doszło do groźnego incydentu.

Nieopodal planu zdjęciowego wykryto niewybuch pochodzący najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Niebezpieczeństwo było na tyle duże, że zarządzono ewakuację, w tym m.in. obecnych tam Angeliny Jolie i Richarda Maddena – głównych gwiazd "The Eternals".

Skąd niewybuch na Fuerteventurze? Otóż na wyspie przed laty znajdowała się niemiecka baza wojskowa.

d4iv375

Obejrzyj zwiastun filmu "Ptaki nocy":

- To było oczywiście przerażające. Bomba mogła od dziesięcioleci leżeć tam nietknięta. Kto wie, co by się stało, gdyby jednak ją naruszono. Na planie były jedne z największych gwiazd na świecie, więc ryzykowanie czegokolwiek nie było opcją - mówi naoczny świadek w rozmowie z dziennikiem "The Sun".

"The Eternals" to kolejny obok m.in. "Czarnej Wdowy" i "Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings" film wchodzący w skład Fazy IV MCU.

d4iv375

Film oparty jest na bohaterach stworzonych w latach 70. XX w. przez legendarnego artystę Jacka Kirby'ego'ego. Tytułowi Eternals to rasa nieśmiertelnych superbohaterów stworzona przez Celestiali (inna kosmiczna rasa) do ochrony Ziemian.

CZYTAJ TEŻ: Filmy o superbohaterach w natarciu. Lista premier 2020-2022

Co wiemy "The Eternals"? Na razie pewne są dwie rzeczy: obsada i data premiery. Na ekranie zobaczymy m.in. Angelinę Jole, Salmę Hayek, Kita Haringtona, Richarda Maddena i Gemmę Chan. "The Eternals" wejdzie do polskich kin 6 listopada 2020 r.

d4iv375

Podziel się opinią

Share

d4iv375

d4iv375