Trwa ładowanie...
18-01-2017 11:05

The View of New York City

W najlepszym warszawskim klubie rozpoczął się cykl imprez „The View of New York City”, który jest początkiem kooperacji z siostrzanymi klubami zza oceanu, należącymi do tej samej, międzynarodowej grupy gastronomicznej składającej się z klubów i restauracji mieszczących się głównie w Nowym Jorku.

The View of New York CityŹródło: Materiały prasowe
d4mne3q
d4mne3q

Pierwsze wydarzenie z cyklu miało miejsce 13 stycznia, a zagrał na nim DJ A. Vee, członek djskiej ekipy samego Jazzy Jeffa. Goście mieli też okazję zobaczyć The Temple – strefę sygnowaną marką Dom Perignon. Na wydarzenie przybyli m.in. Duet Thecadess – Radek Rociński i Piotr Sałata, Katarzyna Paskuda, Artur Chamski, Maria Tyszkiewicz, Tomasz Barański, Adrian Mielnik, Jacek Jeshke, Hanna Żurowicz i inni.

Na imprezach z cyklu „The View of New York City” odbywających się w co drugi piątek wystąpią kolejni goście, którzy są rezydentami klubów należących do rodziny gastronomicznej i którzy przybędą do stolicy prostu z Manhattanu m.in. DJ Majestic, DJ Jeremy Bastard i DJ Frank Delour. Dodatkowo 11 lutego klub zaprasza na imprezę z gwiazdą światowego formatu. Wystąpi DJ Bob Sinclar. Więcej na www.theview.pl oraz www.facebook.com/theviewwarsaw

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d4mne3q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mne3q