"The Voice of Poland": nie żyje Kasia Markiewicz! WIDEO

Podziel się
"The Voice of Poland": nie żyje Kasia Markiewicz! WIDEO

Uczestniczka programu The Voice of Poland, która podczas castingu do programu spełniła jedno ze swoich marzeń, zmarła na skutek choroby nowotworowej. Występ w muzycznym show był dla niej pierwszą próbą umiejętności wokalnych. Kasia Markiewicz trafiła do drużyny Justyny Steczkowskiej, która obiecała popracować z piosenkarką nad jej warsztatem. Odwagę chorej zawodniczki docenili także telewidzowie.

Witam, jestem synem Kasi. W imieniu mojej mamy chciałbym podziękować za wasze piękne komentarze i ciepłe słowa. Moja mama w dniu dzisiejszym odeszła od nas o godzinie 14.30 - taka informacja pojawiła się w niedzielę, 23 marca na oficjalnym profilu Markiewicz.

O tym, że jest chora na raka dowiedziała się w 2012 roku. Cztery kolejne rodzaje chemioterapii nie przynosiły skutku, dlatego pacjentka podjęła decyzję o tym, by przerwać leczenie. Postanowiła wykorzystać dany jej czas na realizację marzeń.

Podczas castingu do programu telewizyjnej Dwójki zaśpiewała utwór Dreamer. W ostatniej chwili odwrócił się jedynie fotel Justyny Steczkowskiej, która choć dostrzegła niedoskonałości wokalne, uznała, że wykonanie Kasi ją zauroczyło.

Chciałabym pokazać państwu, że chcę być twoim nauczycielem i że jestem w stanie w ciągu niedługiego czasu spowodować, że będziesz lepszą wokalistką - powiedziała trenerka.

Niestety, nie usłyszymy już więcej piosenek w wykonaniu dzielnej uczestniczki.

Nie wiem co mam napisać… Miałam w czwartek odwiedzić Kasię w hospicjum… Była pełna odwagi. Podziwiałam ją za to, że pomimo bólu, przyszła do programu, żeby pokazać nam, że warto walczyć o swoje marzenia, nie zapominać o sobie na co dzień... Cieszę się, że udało nam się spełnić jedno z jej marzeń… Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi Kasi - napisała Steczkowska na Facebooku (zachowano pisownię oryginalną).

Polub WP Gwiazdy