Trwa ładowanie...
ds92xt1

To potwierdzone: Anna Maria Jopek gościem specjalnym na koncercie Stinga

Jak wcześniej ogłoszono, Sting powróci do Polski tego lata na wyjątkowy koncert na PGE Narodowym w Warszawie 25 lipca. Dziś Cherrytree Music Company i Live Nation potwierdziły, że Anna Maria Jopek będzie gościem specjalnym występującym przed Stingiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Maria Jopek pojawi się jako gość specjalny
Anna Maria Jopek pojawi się jako gość specjalny (Materiały prasowe)
ds92xt1

Koncert Sting: My Songs jest żywiołowym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy. Zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police.

Okrzyknięty "mistrzowskim występem od początku do końca" koncert "zabiera fanów w muzyczną podróż w czasie" z hitami takimi, jak "Fields of Gold”, "Shape of my Heart”,"Roxanne” i "Demolition Man”, gwarantującymi niezapomniane show.”

Fani będą też mieli okazję usłyszeć takie przeboje, jak "Englishman in New York”, "Every Breath You Take”, “Roxanne”, czy “Message In A Bottle”, które artysta zaśpiewa w towarzystwie elektryzującego zespołu rockowego w składzie Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki).

   Materiały prasowe

Anna Maria Jopek nagrywa i koncertuje z tak różnorodnymi artystami jak: Pat Metheny, Youssu’n Dour czy Bobby McFerrin.

ds92xt1

Występowała na kilku najbardziej prestiżowych scenach: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, zdobyła liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia, a także regularnie pojawia się na największych festiwalach, popularyzując polską muzykę na całym świecie.

Ostatnio wystąpiła w produkcji "Wikingowie”, a już w marcu rusza w trasę po Polsce, promującą nowy projekt "Przestworza”.

W 2016 r. Anna Maria Jopek miała okazję otworzyć noworoczny koncert Stinga w Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu, podczas którego wykonali wspólnie utwór "Fragile”.

Zobacz też: "Wikingowie": Anna Maria Jopek pojawiła się w serialu

Jak wspomina artystka: "Mój występ ze Stingiem był spontaniczny. Ta scena jest na filmie w sieci i kiedy ją widzę, myślę, że powtórzyłabym ją, ilekroć mogłabym spotkać Stinga. Ustanowił język w muzyce, w którym i ja mogę dziś komunikować. Miał talent, odwagę i gust, stworzyć fuzję tylu istotnych i pozornie nieprzystających w muzyce ścieżek. Jest dla mnie źródłem niewyczerpanej inspiracji - od prostoty i doskonałości prowadzenia frazy w śpiewie po doskonałość kompozycji. No i gdyby nie Sting być może nie kochałabym tak szaleńczo Brandforda Marsalisa, czy Mino Cinelu, z którymi nagrałam mój kolejny album "Ulotne"."

Bilety na koncert dostępne są na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

ds92xt1

Podziel się opinią

Share

ds92xt1

ds92xt1