Trwa ładowanie...

Tom Hanks wyjawił, jak wyglądała hospitalizacja. Żona musiała "czołgać się do toalety"

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, żeby koronawirusa traktować poważnie, to Tom Hanks je rozwiewa. Aktor opisał, jak wyglądał jego pobyt w szpitalu.

Tom Hanks wyjawił, jak wyglądała hospitalizacja. Żona musiała "czołgać się do toalety"Źródło: Getty Images
d6r831p

Tom Hanks zaraził się koronawirusem w Australii, gdzie przebywał w związku z pracą nad nowym filmem. Do dziś aktor nie wie, gdzie on i jego żona mogli się zarazić. Byli pierwszą tak znaną parą w show-biznesie, u której zdiagnozowano COVID-19. Aktor na bieżąco dzielił się informacjami o tym, jak wygląda jego sytuacja. Wrócił do domu, jest zdrowy i opowiada, jakie dokładnie miał objawy.

Zobacz: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Hanks porozmawiał o COVID-19 z National Defense Radio Show. Przyznał, że miał umiarkowane objawy choroby i przejawiała się ona głównie ogólnym bólem ciała i zmęczeniem.

d6r831p

Znacznie gorzej czuła się natomiast Rita, jego żona.

- Miała znacznie wyższą temperaturę i inne symptomy. Straciła poczucie smaku i węch. Nie czerpała absolutnie żadnej przyjemności z jedzenia przez dobre 3 tygodnie - przyznał Hanks.

Rita miała skutki uboczne, której wywołały leki na malarię. Leczono ją chlorochiną. "Myślę że ludzie muszą naprawdę uważać na ten lek. Naprawdę nie wiemy, czy w tym wypadku jest pomocny" – mówiła artystka w wywiadzie, o którym pisaliśmy.

- Miała takie nudności, że musiała czołgać się do łazienki. To trwało jakiś czas - skomentował aktor.

d6r831p

Hanks wspomina, że próbował na początku ćwiczyć, wykonywać takie proste ćwiczenia jak przysiady czy rozciąganie.

- Po 12 minutach byłem wykończony. Padałem na łóżko i zasypiałem - mówi.

Wspomina swoją rozmowę z lekarzami: - Gdy przyszli, powiedziałem, że spotkała mnie najdziwniejsza rzecz. Próbowałem poćwiczyć, ale nie byłem w stanie. Lekarka spojrzała na mnie jak na najgłupszą istotę, jaką widziała i powiedziała: "przecież masz COVID-19".

Hanks w wywiadzie dla stacji powiedział, że nie wie, gdzie mógł się zarazić. Przyznał, że pobyt w szpitalu trwał tak długo, bo lekarze chcieli mieć pewność, że on i jego żona nie będą nikogo zarażać.

d6r831p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6r831p