Trwa ładowanie...
d1fq2ob

Tom Hanks z żoną przechodzą kwarantannę. Rita zażartowała z sytuacji

Tom Hanks poinformował, że razem z żoną zostali przebadani na obecność koronawirusa i wynik był pozytywny. Tom i Rita przebywają w szpitalu, przechodzą leczenie. Wygląda na to, że dobry nastrój ich nie opuszcza.
Share
Rita Wilson o "koronawirusowych wakacjach"
Rita Wilson o "koronawirusowych wakacjach"Źródło: Getty Images
d1fq2ob

Wiadomość o tym, że Tom Hanks zachorował na koronawirusa obiegła cały świat. "Aby być w porządku, a takiego zachowania wymaga teraz świat, zrobiliśmy sobie test na koronawirusa – napisał Hanks. – Wyszedł pozytywnie".

Zobacz: Jak walczyć z pandemią koronawirusa? Najważniejsze informacje

"Co dalej? Musimy trzymać się procedur lekarskich. My, państwo Hanks, będziemy poddawani testom, obserwacji i odizolowani tak długo, ile wymaga tego bezpieczeństwo i zdrowie publiczne. Co możemy zrobić, jeśli nie brać życia dzień po dniu, co nie?" - czytamy w jego instagramowym wpisie.

d1fq2ob

"Będziemy wam dawać znać! Uważajcie na siebie!" - skończył.

Podobna relacja pojawiła się także na InstaStory Rity Wilson. Potwierdziła, że razem z mężem kiepsko się czuli, mieli bóle mięśni, gorączkę. Przyznała też, że poddadzą się kwarantannie i leczeniu na tak długo, jak będzie to konieczne. Na koniec potwierdziła, że razem z mężem będzie informować o tym, co się u nich dzieje i poprosiła fanów o modlitwy.

   Instagram
Źródło: Instagram

Jakiś czas później również na InstaStory zdobyła się na drobny żart.

d1fq2ob

Udostępniła link do jednej ze swoich piosenek na Spotify z komentarzem: "trochę muzyki z koronawirusowych wakacji".

Pisaliśmy już wam, że Tom Hanks w Australii miał kręcić nowy film - o historii Elvisa Presleya. Sytuację skomentował Buz Luhrmann, reżyser, który wystosował do ekipy filmowców specjalne oświadczenie.

Rita Wilson kojarzy się pewnie wielu osobom jako "żona Toma Hanksa", ale to wzięta bizneswoman i artystka. Jest producentką filmową i piosenkarką. W marcu 2019 r. odsłonięto jej gwiazdę w Alei Sław w Hollywood. Również w marcu rok temu Rita wypuściła swój 4. album "Halfway to Home". W Australii, gdzie przebywała razem z mężem, zdążyła dać kilka koncertów.

d1fq2ob

Podziel się opinią

Share
d1fq2ob
d1fq2ob