"Top Chef" lepszy od "Kto poślubi mojego syna?"
Wczorajszy odcinek 3. serii najlepszego kulinarnego show na świecie przyciągnął przed telewizory blisko 2 miliony widzów. To najlepszy wynik od startu tej edycji.
Zmagania kucharzy zanotowały udziały w grupie komercyjnej 16-49 na poziomie 18,5% SHR. Show TVN „Kto poślubi mojego syna?” osiągnął słabszy wynik, na poziomie 16,6% SHR.
Po dogrywce niemal na śmierć i życie z programem pożegnał się tym razem Piotr Ceranowicz. 8. odcinek 3. polskiej edycji kulinarnego show rozgrywał się w urokliwych plenerach Nałęczowa oraz jednej z modnych tamtejszych restauracji.
Z kolei w Kto poślubi mojego syna nastąpiło pożegnanie z kolejnymi uczestniczkami. Choć dziwimy się, że dziewczyny, które gościły w domu Patryka i jego mamy, nie odeszły same. Już w kolejnym odcinku zobaczymy chłopaków i potencjalne kandydatki na ich żony w romantycznych plenerach. To tam mają zapaść ostateczne decyzje.
Jaki program wybierzecie w środowy wieczór?
WP Gwiazdy na:
Wyłączono komentarze
Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.
Redakcja Wirtualnej Polski