Trwa ładowanie...
24 listopada 2011, 10:43

"Top Model": Honorata bez szans na finał

"Top Model": Honorata bez szans na finał
d2pfo6k
d2pfo6k

Niestety Honorata Wojtkowska okazała się... za duża na Paryż.

Potwierdziło się twierdzenie, że w stolicy Francji oczekuje się modelek o jak najmniejszym rozmiarze. Nawet Olga Kaczyńska nie zapięła się w spodniach pewnego projektanta.

Przez swoje wymiary Honorata nie została zaangażowana do żadnego z pokazów, więc jurorzy odesłali ją do domu. Dawid Woliński powiedział nawet, że jest mu przykro, bo liczył na to, że Wojtkowska zawojuje Paryż dzięki swojej nietypowej urodzie. Dziewczyna faktycznie jest bardzo fotogeniczna, więc wierzymy, że znajdzie pracę i będziemy ją oglądać w magazynach.

Warto zauważyć, że wszyscy jurorzy skrytykowali WSZYSTKIE zdjęcia fotografa zaangażowanego do tego odcinka. Niestety przykre słowa kierowali do uczestniczek, tak jak gdyby to one miały wpływ na to, w jakich stylizacjach wystąpią.

d2pfo6k

Na faworytkę wyraźnie wyrasta Anna Bałon. Chociaż nie brakuje w internecie jej krytyków, to nawet oni muszą stwierdzić, że gdy Ania nie zasypuje nas chaotycznym potokiem słów tylko po prostu pracuje, to jest świetna. Czy widzowie to zauważą i oddadzą na nią głosy?

W zapowiedzi kolejnego odcinka mogliśmy usłyszeć, że "Michalina sobie nie radzi". Czy w ten mało subtelny sposób dowiedzieliśmy się, kto nie odstanie się do ostatecznego finału?

(BZe)

d2pfo6k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d2pfo6k

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj