Trwa ładowanie...
d416kpj

Trybsonowie w komplecie. Szczęśliwa rodzina

Poznając Elizę i Pawła "Trybsona" na samym początku Warsaw Shore, chyba nikt nie przypuszczał, że tak mocno przypadną sobie do gustu. Dziś mija już kilka lat, odkąd tworzą szczęśliwą rodzinę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trybsonowie wiodą teraz szczęśliwe, rodzinne życie.
Trybsonowie wiodą teraz szczęśliwe, rodzinne życie. (Materiały prasowe)
d416kpj

Choć dla wielu Warsaw Shore jest programem mocno nieodpowiednim, to jednak zbiera on swoją widownię. Ludzie oglądają show z nudów, dla śmiechu, dla rozrywki. Ostatecznie nie ma chyba osoby, która brałaby program na serio., dlatego wielu dziwi związek Trybsona i Elizy, który trwa już od lat. Poznali się w ekipowej willi i od początku było widać, że Paweł jest koleżanką zauroczony, ale na głębsze uczucie się nie zapowiadało. Zdziwienie sceptyków musi być ogromne, że para jest ze sobą do dziś, a nawet doczekała się dwóch ślicznych córek.

Na instagramowym profilu Elizy pojawiły się rozczulające, rodzinne ujęcia. Szczęśliwi Trybsonowie oraz ich córki - Victoria i Kornelia, zajadają się ciastkami. Ważne są w tym wszystkim relacje między nimi, a wydaje się, że w tej rodzinie dominuje szczęście i miłość. Spójrzcie sami, jak Paweł spogląda na ukochaną i jakie uśmiechy mają wszyscy na twarzach.

Spodziewaliście się, że to faktycznie poważna relacja, czy jej rozwój Was zaskakuje?

d416kpj

Podziel się opinią

Share
d416kpj
d416kpj