Trwa ładowanie...

Trybsonowie w komplecie. Szczęśliwa rodzina

Poznając Elizę i Pawła "Trybsona" na samym początku Warsaw Shore, chyba nikt nie przypuszczał, że tak mocno przypadną sobie do gustu. Dziś mija już kilka lat, odkąd tworzą szczęśliwą rodzinę.

Trybsonowie w komplecie. Szczęśliwa rodzinaŹródło: Materiały prasowe
d25dqva
d25dqva

Choć dla wielu Warsaw Shore jest programem mocno nieodpowiednim, to jednak zbiera on swoją widownię. Ludzie oglądają show z nudów, dla śmiechu, dla rozrywki. Ostatecznie nie ma chyba osoby, która brałaby program na serio., dlatego wielu dziwi związek Trybsona i Elizy, który trwa już od lat. Poznali się w ekipowej willi i od początku było widać, że Paweł jest koleżanką zauroczony, ale na głębsze uczucie się nie zapowiadało. Zdziwienie sceptyków musi być ogromne, że para jest ze sobą do dziś, a nawet doczekała się dwóch ślicznych córek.

Na instagramowym profilu Elizy pojawiły się rozczulające, rodzinne ujęcia. Szczęśliwi Trybsonowie oraz ich córki - Victoria i Kornelia, zajadają się ciastkami. Ważne są w tym wszystkim relacje między nimi, a wydaje się, że w tej rodzinie dominuje szczęście i miłość. Spójrzcie sami, jak Paweł spogląda na ukochaną i jakie uśmiechy mają wszyscy na twarzach.

Spodziewaliście się, że to faktycznie poważna relacja, czy jej rozwój Was zaskakuje?

d25dqva
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25dqva