Trwa ładowanie...
d408gmy

TVP Info przerwało program, by pokazać Kaczyńskiego. Kuriozalna sytuacja na antenie

Kanał TVP Info przerwał program, by pokazać prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas obchodów 127. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuriozalna sytuacja na antenie TVP Info
Kuriozalna sytuacja na antenie TVP Info (kadr z TVP Info)
d408gmy

Kuriozalna sytuacja miała miejsce na antenie TVP Info. Podczas rozmowy Krzysztofa Ziemca z Olgą Ewą Semeniuk, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju, m.in. o pomocy dla przedsiębiorców, nagle przerwano program. Wszystko po to, by pokazać fragment obchodów 127. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej, w których - na zamkniętym pl. Piłsudskiego w Warszawie - wzięli udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych (m.in. marszałek Sejmu Elżbieta Witek czy premier Mateusz Morawiecki).

Biorąc pod uwagę moment, w którym władze telewizji zdecydowały się na transmisję, chodziło przede wszystkim o to, by pokazać prezesa PiS, a od niedawna także wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego.

Wpadki "Wiadomości" TVP. Sporo się ich nazbierało

- Muszę przerwać na moment pani minister - zwrócił się do swojej rozmówczyni Krzysztof Ziemiec. - Przenieśmy się na plac Piłsudskiego w Warszawie, gdzie trwają obchody 127. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej, tym razem kwiaty są składane pod pomnikiem wszystkich ofiar tragedii smoleńskiej - mówił z powagą dziennikarz TVP, a telewizyjne kamery pokazywały w tym czasie zadumanego prezesa PiS.

d408gmy

To, co konkretnie uchwyciły kamery, to moment, w którym po chwili modlitwy Jarosław Kaczyński zbliża się do pomnika i złożonego pod nim wieńca, by... poprawić na nim biało-czerwone szarfy. Patrząc na tego typu działania telewizji publicznej, trzeba przyznać, że jej pracownicy robią naprawdę wiele, by traktować ich coraz mniej poważnie.

Fragment obchodów 127. miesięcznicy smoleńskiej, dla którego TVP Info przerwało swój program Kadr z TVP Info
Fragment obchodów 127. miesięcznicy smoleńskiej, dla którego TVP Info przerwało swój program (Kadr z TVP Info)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d408gmy

Podziel się opinią

Share
d408gmy
d408gmy