"Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Skrzynecka jako Tina Turner! WIDEO

Podziel się
"Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Skrzynecka jako Tina Turner! WIDEO

Katarzyna Skrzynecka jako Tina Turner okazała się prawdziwym hitem! Zaskoczyła widownię i jury programu Twoja twarz brzmi znajomo, a Piotra Gąsowskiego powaliła na kolana! Zobaczcie nagranie jej występu!

Pierwszy odcinek show obejrzało prawie trzy miliony widzów, zapewniając Polsatowi w sobotni wieczór pozycję lidera rynku telewizyjnego. TTBZ to jedyny program rozrywkowy, w którym gwiazdy wcielają się w ikony muzyki pop. Ich wygląd, ruch sceniczny, wykonanie piosenki, gra aktorska poddawane są ocenie jury oraz kolegów, którzy wybiorą najbardziej zbliżone do oryginału wykonanie. Nie ma tu przegranych, nikt nie odpada z programu. Znane widzom gwiazdy, które potrafią śpiewać i grać, biorą udział w programie, aby pomóc innym.

Zwycięzca odcinka wygrywa 10 tysięcy złotych, które przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny, a w ostatnim odcinku zwycięzca serii otrzyma do przekazania 100 tysięcy złotych.

W muzyczne ikony oprócz Skrzyneckiej wcielają się: Julia Pietrucha, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar, Agnieszka Włodarczyk, Paulla, Artur Chamski i Paweł Tucholski. Ich występy ocenia czteroosobowe jury w skład którego wchodzą: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska i DJ Adamus. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Kolejny odcinek Twoja twarz brzmi znajomo już w sobotę o 21.50 w Polsacie.

Polub WP Gwiazdy