Trwa ładowanie...

TYLKO W WP: Cielecka wróciła do Gelnera!

Żartuje się, że izolacja sprzyjać będzie rozstaniom, tymczasem w show-biznesie baby boom i... wielkie powroty. Jak udało się dowiedzieć WP Gwiazdy, Magda Cielecka i Bartosz Gelner znów są razem!

TYLKO W WP: Cielecka wróciła do Gelnera!
de7545n
de7545n

Plotki o rozstaniu aktorskiej pary pojawiły się pod koniec marca. Okazuje się jednak, że były mocno przesadzone.

- Magda i Bartek tworzą typowy włoski związek, w którym namiętność przeplata się z kłótniami. Oboje mają ostry temperament, więc tam cały czas iskrzy. Kochają się, za chwilę rozstają, a i tak do siebie wracają - zdradza w rozmowie z nami osoba z otoczenia pary.

Cielecka i Gelner spotykają się od ponad roku, ale nie komentowali oficjalnie statusu swojej relacji. Ich jedyne "publiczne" wyjście razem jak dotąd to ślub Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony w sierpniu zeszłego roku. Żadne z nich nie jest typem celebryty, który pokazuje nową miłość na ściankach czy Instagramie, więc tego potwierdzenia możemy się nigdy nie doczekać.

Media dużo miejsca poświęcają sporej różnicy wieku - aktorka jest starsza od swojego partnera o 16 lat. W środowisku artystycznym nie wzbudza to jednak kontrowersji, szczególnie, że zanim zdecydowali się być razem, przyjaźnili się i pracowali razem.

de7545n

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są razem

Oboje byli też w długoletnich związkach - Cielecka przez 5 lat spotykała się z Dawidem Wajntraubem, z którym wystąpiła nawet na okładce "Newsweeka". Gelner zaś przez 4 lata był związany z aktorką Agnieszka Żulewską.

Przełomowa dla Cieleckiej i Gelnera miała okazać się noc sylwestrowa z 2018 na 2019, którą spędzili wspólnie i od tamtej pory ich znajomość przerodziła się w coś więcej. Jej ukoronowaniem miał być opisywany przez kolorową prasę romantyczny wyjazd do Paryża. Teraz wprawdzie o tak spontanicznych wypadach nie ma mowy, ale zakochani radzą sobie inaczej.

- Wspólne spędzanie izolacji mocno ich zbliżyło i dało namiastkę zwyczajnego związku. Nigdzie nie muszą się spieszyć, projekty aktorskie są zawieszone, nie ma żadnej presji. Oglądają filmy, spacerują, jak każda inna para - dodaje nasze źródło.

de7545n

Pozostaje nam trzymać kciuki za jedną z najpiękniejszych par w rodzimym show-biznesie. Kibicujecie im?

de7545n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de7545n