Trwa ładowanie...
ycipk-ycqv1t

Magdalena Cielecka na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są świeżo po ślubie. Na ceremonii pojawiła się m.in. Magdalena Cielecka, która już wcześniej niechcący zdradziła informacje o nadchodzącej uroczystości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Cielecka na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony
Magdalena Cielecka na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony (ONS.pl)
ycipk-ycqv1t

Magdalena Cielecka na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niecałe trzy miesiące po zaręczynach postanowili się pobrać. We wtorek para zawarła związek małżeński. Para potwierdziła swój nowy stan cywilny na profilach na Instagramie.

Na ślubie pojawiła się m.in. Magdalena Cielecka wraz z nowym partnerem Gelnerem. Aktorka zapewniła swoim obserwatorom obszerną relację z tego wydarzenia. Na InstaStory opublikowała film, na który to jednak nie młoda para, a ich pies zwraca największą uwagę.

ycipk-ycqv1t

Uwagę przykuwa również piękna suknia ślubna Zborowskiej. Autorem projektu jest prawdopodobnie Łukasz Jemioł, który również udostępnił zdjęcie z uroczystości.

ycipk-ycqv1t

Na szczególną uwagę zasługuje neonowy napis w ogrodzie przy sali weselnej. Zborowska i Wrona zrezygnowali z klasycznego "LOVE", czy "Zosia i Andrzej". Zaproszeni goście mogli natomiast przeczytać "Hułanita i Anżej". Para często się tak do siebie zwraca, co można zaobserwować w mediach społecznościowych.

Zemsta Cieleckiej. Zborowska ujawniła jej związek z Gelnerem

Jakiś czas temu Zofia Zborowska skomentowała zdjęcie Magdaleny Cieleckiej z wakacji w Grecji. W tym samym czasie na jednej z greckich wysp wypoczywał również Bartosz Gelner, który już wtedy był podejrzewany o bycie nowym partnerem Cieleckiej.

“Rozpoznaję pióro. A nie, to jest mniejsze” - napisała wówczas Zborowska.

ycipk-ycqv1t

Najprawdopodobniej chodziło jej o zdjęcie z profilu Gelnera na Instagramie. Aktor pozował na nim z piórem wplecionym we włosy.
Cielecka nie pozostała jednak dłużna. Aktorka napisała komentarz pod zdjęciem na profilu psa Zborowskiej i Wrony na Instagramie, który został zabrany do fryzjera.

“Jak ty się pokażesz na weselu?” - zapytała Cielecka.

Po tym wpisie fani już wtedy zaczęli gdybać o nachodzącym ślubie Zofiii Zborowskiej i Andrzej Wrony, którego para oficjalnie nie zapowiadała. Według internautów Magdalena Cielecka odgryzła się koleżance za zdemaskowanie jej związku z Bartoszem Gelnerem.

ycipk-ycqv1t

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-ycqv1t

ycipk-ycqv1t
ycipk-ycqv1t