Trwa ładowanie...

Magda Cielecka chce mieć dziecko. Z partnerem młodszym o 16 lat

Magda Cielecka poważnie myśli o powiększeniu rodziny. O 16 lat młodszy Bartek Gelner jest podobno idealnym kandydatem na ojca.

Magda Cielecka chce mieć dziecko. Z partnerem młodszym o 16 latŹródło: Materiały prasowe
d1upffd
d1upffd

Magda Cielecka już kilka lat temu wyznała, że pragnie dziecka. Kiedy skończyła 40 lat, powiedziała, że żałuje, iż nie zdecydowała się na potomstwo wcześniej.

- Coś, czego wtedy panicznie się bałam, bo pokrzyżowałoby mi plany, teraz odbieram jako szansę, która już nie wróci, i dziś tego żałuję - mówiła.

ZOBACZ: Magdalena Cielecka poprawia usta przed wejściem na ściankę

W ostatnim wywiadzie podkreśliła, że brak dziecka nie wynika z egoistycznych pobudek.

d1upffd

- Zarzucano mi kiedyś, że nie mam dziecka, bo jestem zbyt wygodna. Były też komentarze, że boję się, że ciąża zniszczy moje ciało. Kompletne bzdury. Łatwo jest oceniać. A co mają powiedzieć kobiety, które chcą, a nie mogą mieć dzieci?

Być może jeszcze nie wszystko stracone. Magda Cielecka jest obecnie w związku z aktorem Bartkiem Gelnerem, młodszym od niej o 16 lat. Para świetnie się ze sobą dogaduje i już nie ukrywa swojego uczucia. Ostatnio pojawili się razem na ślubie Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Teraz "Super Express" donosi, że Magda Cielecka właśnie w Gelnerze upatruje kandydata na ojca dla swojego dziecka.

Aktor jest podobno świetnym materiałem na partnera, przy którym można się uspokoić i ustatkować.

d1upffd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1upffd