Trwa ładowanie...

Ula Chincz wspomina ślub i wesele. Pokazała wzruszające zdjęcie z tatą

Ula Chincz, zwana Ulą Pedantulą niebawem zostanie po raz drugi mamą. Niedawno była gościem youtubowego programu Izy Janachowskiej, gdzie opowiedziała o swoim pięknym dniu. Pokazała też zdjęcia!

Share
Ula Chincz jest córką Andrzeja Turskiego. Ukochany tata odprowadził ją w dniu ślubu do ołtarza
Ula Chincz jest córką Andrzeja Turskiego. Ukochany tata odprowadził ją w dniu ślubu do ołtarza
d426gkn

Chincz brała ślub 14 lat temu, gdy jeszcze nie była znana z telewizji. Wtedy gwiazda był jej tata, prezenter telewizyjny, ukochany przez widzów Andrzej Turski, który zmarł w 2013 roku. Podczas pobytu w studio u Izabeli Janachowskiej Ula wspomniała dumę i szczęście swojego taty oraz zdradziła kilka szczegółów tego wyjątkowego dnia.

Chincz i jej mąż wzięli ślub kościelny, nie zdecydowali się jednak na przystrojenie kościoła kwiatami, bo tę część budżetu przeznaczyli na suknię dla panny młodej. Kreacja była bez ramion, z długim trenem i równie długim welonem. Tego dnia Ula miała jeszcze długie jasne włosy.

Suknia Uli Chincz, archiwum prywatne
Suknia Uli Chincz, archiwum prywatne

Chincz zdradziła Janachowskej, że wraz z ówczesnym narzeczonym "wkręcili" swoich gości, podając im wcześniejszą godzinę ceremonii. Dzięki czemu mieli pewność, że nikt się nie spóźni i nie wejdą do pustawego kościoła, gdy zaczną grać organy.

Dzień ślubu
Dzień ślubu

Prezenterka ciepło wspominała swojego tatę, który z dumą prowadził ją przez kościół.

Dumny tata
Dumny tata

Zdradziła też, że na wesele nie były zaproszone małe dzieci. "To jest impreza dla dorosłych" - powiedziała Janachowskiej, podkreślając, że nie żałuje tej decyzji. "Nie rozumiem rodziców, którzy nie mogą zostawić swoich dzieci z kimś na parę godzin".

d426gkn

Gdy przyszło do omawiania budżetu, Chincz nieco poniosło. Poradziła młodym, by - jeśli mogą - sfinansowali sami swoje wesele. "My mogliśmy na to sobie pozwolić, ale musieliśmy zrezygnować z paru rzeczy. Ja np. nie miałam limuzyny, tylko mercedesa z hotelu, w którym się zatrzymałam na czas ślubu" - powiedziała bez mrugnięcia okiem. Dodała potem, że warto "odłożyć parę złotych na podróż poślubną".

Zobaczcie więcej pięknych zdjęć z tego wyjątkowego dnia sprzed 14 lat. Tu znajdziecie cały wywiad:

GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ MĘŻA? Ula Pedantula zdradza swój sekret!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d426gkn

Podziel się opinią

Share
d426gkn
d426gkn