Urodziła szóstkę dzieci. Pochwaliła się figurą w bikini

Bizneswoman nie ukrywała nigdy tego, że chciałaby mieć dużą rodzinę. Wraz z mężem doczekali się aż sześcioro potomstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Łukomska-Pyżalska
Izabela Łukomska-Pyżalska (East News)
WP

Nie da się ukryć, że Izabella Łukomska-Pyżalska świetnie łączy wychowywanie dzieci z prowadzeniem domu i pracą zawodową. Zapanowanie nad gromadką dzieci nie należy do najłatwiejszych zadań, ale mimo to gwiazda znajduje chwilę dla siebie.

Łukomska-Pyżalska była skupiona na tym, aby powrócić do formy sprzed ciąż. Dlatego jak tylko miała wolniejsze momenty, trenowała. Dzisiaj po urodzeniu szóstki dzieci może pochwalić się perfekcyjną sylwetką. Bizneswoman zamieszcza na Instagramie swoje zdjęcia w bikini, które z pewnością dla wielu są motywacją. Jej ostanie zdjęcie spotkało się z dużym odzewem fanów.

- Nie mając dzieci być wysportowanym i zadowolonym ze swojego wyglądu powinno być normą. Wrócić do „formy” po ciąży to świetne osiągnięcie! Mieć więcej dzieci i dobrze wyglądać po wielu porodach to wyzwanie!!! Pozdrawiam wszystkie mamy! - napisała na swoim profilu Iza.

WP

Trzeba przyznać, że Iza Łukomska-Pyżalska ma świetną figurę. Nic dziwnego, że w sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat jej sylwetki. Co sądzicie?

ZOBACZ TAKŻE: Łukomska-Pyżalska: ciągle zachodzę w ciążę, tyję, rodzę, chudnę

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP