Trwa ładowanie...

Urodziny księcia Harry'ego. Życzenia od brata wywołają komentarze

Od tygodni mówi się o konflikcie pomiędzy Williamem i Harrym. Plotki podsyca każda najdrobniejsza rzecz. Brytyjczycy szczególną uwagę zwracają na... życzenia urodzinowe, które wymieniają członkowie dworu. Te od Williama dla Harry'ego wywołają znów poruszenie.

Urodziny księcia Harry'ego. Życzenia od brata wywołają komentarzeŹródło: East News
d2fx3qw
d2fx3qw

Książę Harry 15 września świętuje urodziny. Kiedyś był czarną owcą rodziny królewskiej, dziś jednym z jej najmocniejszych filarów. Harry to społecznik, oddany mąż i świeżo upieczony tata. Nic dziwnego, że jego życiem interesują się media na całym świecie. A internauci doszukują się problemów tam, gdzie ich najpewniej nie ma.

Zobacz: Harry został ojcem. Zobacz jego pierwsze wystąpienie w nowej roli przed dziennikarzami

Tak może być tym razem. A wszystko przez krótki wpis na oficjalnym instagramowym koncie książąt Cambridge. William i Kate złożyli Harry'emu życzenia urodzinowe. Bardzo, bardzo krótkie. I zbyt oficjalne - zupełnie nie tego oczekują od nich fani rodziny królewskiej, tego można być pewnym.

Śmiesznie krótkie "wszystkiego najlepszego" pozostawia niedosyt.

Członków rodziny królewskiej nie można posądzać o wylewność. Jednak fani liczyli z pewnością na to, że w tym dniu William i Kate napiszą coś więcej. Tym bardziej, że w ostatnich miesiącach to, jakie składają sobie nawzajem życzenia, to powód do długich dyskusji.

d2fx3qw

“Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci wyjątkowego dnia i wiele miłości” - za te słowa znowu oberwało się młodszej parze Windsorów. Użytkownicy Instagrama nie kryli oburzenia bylejakością życzeń. Szczególnie, że książęta Sussexu nie zwrócili się z imienia i tytułu do królewskiego dziedzica.

Wiele hałasu o nic? Z pewnością!

Tyle że od miesięcy mówi się o konflikcie pomiędzy Harrym i Williamem. Podobno poróżniła ich Meghan i sposób, w jaki chcą służyć monarchii. Rodzinny William, który w przyszłości obejmie królewski tron, nie rozumie ponoć tego, że Harry i Meghan izolują się do pozostałych członków rodziny i idą swoją drogą. Mówiło się ostatnio o tym, że książęta Sussex chcą wyjechać do Afryki na dłuższy czas. Wszystko po to, by działać z dala od presji społeczeństwa, a także Williama i Kate.

d2fx3qw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fx3qw