Trwa ładowanie...
d11pco7
Urszula Radwańska: co dalej z jej karierą?
News

Urszula Radwańska: co dalej z jej karierą?

Urszula Radwańska pojawiła na charytatywnej imprezie - Noworoczny Obiad z gwiazdami. Tenis czy show-biznes? W rozmowie z reporterką WP Gwiazdy opowiedziała, co teraz jest dla niej najważniejsze. Chciałaby zrobić karierę na salonach? Sportsmenka zdradziła nam swoje najbliższe plany. Obejrzyjcie wideo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d11pco7

- Nie jestem fanką show-biznesu, pokazywania się na ściankach. Dla mnie najważniejszy jest tenis. Moja kariera trwa nadal, dlatego w tym momencie cały mój czas zajmują treningi. Spędzam czas na korcie, na siłowni, w hotelach, podróżuję po całym świecie, ale jest to wszystko związane z tenisem. Tutaj jestem przede wszystkim dla dzieciaków z domów dziecka. Liczy się pomoc - stwierdziła Radwańska. Fajnie też od czasu do czasu się gdzieś pokazać, zmienić otoczenie i poznać nowych ludzi. Na co dzień kręcę się w towarzystwie sportowców.

Radwańska przyznała nam także, że 2016 rok był dla niej ciężki z powodu kontuzji stopy. Walczyła także z wirusem mononukleozy. Przez pół roku nie mogła trenować i grać. - Dla sportowca, który nie może podejmować wysiłku, to jest ciężki czas. Od miesiąca już trenuję, pierwszy start mam za dwa tygodnie, mam nadzieję, że ten rok będzie należał do mnie - podsumowała. Trzymamy kciuki!

AKPA
AKPA
WP.PL
d11pco7

Podziel się opinią

Share

d11pco7

d11pco7