ycipk-hkehpe

Victoria’s Secret. Pokazu mody nie będzie. Skandal w świecie mody

Victoria’s Secret to jedna z najbardziej pożądanych marek modowych na świecie. Nic dziwnego, że coroczne pokazy budziły zarówno wśród krytyków, jak i fanów ogromne emocje. Teraz w świecie mody wybuchł skandal.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokaz mody Victoria's Secret odwołany
Pokaz mody Victoria's Secret odwołany (East News, Fot: East News)
ycipk-hkehpe

Aniołki Victoria’s Secret nie mają sobie równych. Modelki chodzące po wybiegach tej marki uznawane są za boginie zmysłowości i kobiecego piękna. Co roku pokaz mody organizowany przez dom mody Victoria’s Secret cieszył się ogromną popularnością. Jednak tegoroczne show zawisło na włosku i wszystko wskazuje na to, że w ogóle się nie odbędzie.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

ycipk-hkehpe

Każdego roku w listopadzie świat mody podziwiał nowe kolekcje bielizny, którą prezentowały najbardziej doceniane top modelki na świecie.

Kendall Jenner, Gigi i Bella Hadid to tylko niektóre z nazwisk, które okrzyknięte zostały Aniołkami Victoria's Secret. 2018 r. był dla marki wyjątkowy. Był to ostatni pokaz, w którym wystąpiła Adriana Lima.

Bieżący rok także przejdzie do historii Marka odwołała pokaz. Jak czytamy na zagranicznych mediach, osoby odpowiedzialne za wizerunek i marketing marki tłumaczą, że Victoria’s Secret musi przedefiniować formułę imprezy. Czujecie się rozczarowani?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hkehpe

ycipk-hkehpe
ycipk-hkehpe