Trwa ładowanie...

W The Voice Kids doceniła go Edyta Górniak. Zdolny 12-latek śpiewa piosenkę U2

12-letni uczestnik pierwszej edycji The Voice Kids , nagrał swoją wersję jednej z najpiękniejszych piosenek kultowego zespołu U2, czyli "One".

Share
W The Voice Kids doceniła go Edyta Górniak. Zdolny 12-latek śpiewa piosenkę U2
Źródło: Materiały prasowe, fot: Sebastian Płatek
d426gkn

Eryk Waszczuk jest laureatem licznych konkursów i przeglądów piosenki zarówno w kraju jak i za granicą. W pierwszej edycji The Voice Kids zachwycał głosem w drużynie Edyty Górniak. W swoim "One", Eryk inspirował się wersją piosenki, którą U2 wykonało wspólnie z Mary J. Blidge.

– Uwielbaim gospel – mówi Eryk Waszczuk.* – Gdy po raz pierwszy usłyszałem "One" w wykonaniu U2 i Mary J. Blidge, od razu chciałem zaśpiewać ten utwór. Towarzyszył mi wszędzie. Dużym wyzwaniem, było zmierzenie się z wokalizami. Moje "One" stanowi połączenie wersji Mary J.Blidge i oryginału. *

12-latek w 2018 roku ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Na co dzień występuje w zespole "Chwilka" z Białej Podlaskiej, gdzie doskonali swój warsztat pod okiem Pana Ireneusza Parafiniuka. Ponadto, nad rozwojem wokalnym Eryka czuwają uznani trenerzy wokalni: Magdalena Ptaszyńska, Adam Czapla oraz Paulina Grochowska.

Pod koniec czerwca, powstały zdjęcia do teledysku, realizowane w rodzinnym Międzyrzecu Podlaskim oraz w studio nagraniowym w Katowicach. Za produkcję obrazu odpowiedzialna jest agencja Halo Media. Reżyserem teledysku jest Remigiusz Setnik. Scenariusz stworzył manager Eryka, Sebastian Płatek.

d426gkn

Podziel się opinią

Share
d426gkn
d426gkn