Trwa ładowanie...
d12ih6a

W tym roku nie zobaczymy świątecznej kartki rodziny królewskiej

Na ten wyjątkowy moment czekało wiele osób. Spodziewano się, że ulubieńcy Wielkiej Brytanii, Kate i William, zaprezentują światu bożonarodzeniową kartkę. Niestety, jak ogłosił rzecznik Pałacu Kensington, w tym roku świąteczna fotografia się nie ukaże. Poddani nie kryją rozczarowania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tym roku nie zobaczymy świątecznej kartki rodziny królewskiej
(Instagram.com)
d12ih6a

W 2015 roku rodzina królewska zapozowała do uroczego zdjęcia. Widać było na nim wszystkich ulubieńców Brytyjczyków. Kate trzymała na kolanach najmłodszą latorośl, zaledwie półroczną księżniczkę Charlotte. Książę Jerzy uśmiechał się pogodnie, a William zdawał się cieszyć widokiem żony i dzieci. Fotografia błyskawicznie obiegła sieć, miłośnicy Kate i Williama nie mogli wymarzyć sobie milszego gestu. Nic dziwnego, że w tym roku wiele osób oczekiwało, że sytuacja sie powtórzy. Okazuje się jednak, że tak się nie stanie. Rzecznik Pałacu Kensington wydał krótkie oświadczenie.

W tym roku świąteczna kartka się nie ukaże - głosi zwięzły komunikat.

Pracownicy serwisu Express.co.uk domyślają się przyczyn tej decyzji. W tym roku książęca para wielokrotnie pojawiała się w publicznych miejscach ze swoimi pociechami, fotoreporterzy mieli więc wiele okazji do uwiecznienia ich na zdjęciach. Czyżby rzecznik Kate i Williama uważał, że ludzie odczują nimi przesyt? Jeśli tak, prawdopodobnie jest w dużym błędzie. W sieci pojawia się już wpisy osób, które żałują, że para zrezygnowała ze swojej tradycji.

d12ih6a

Żałujecie, że nie zobaczycie bożonarodzeniowej kartki brytyjskiej rodziny?

d12ih6a

Podziel się opinią

Share

d12ih6a

d12ih6a