Trwa ładowanie...
dejlrfd
Informacja prasowa
Muzyka

„Wakacyjna Trasa Dwójki” w Gorzowie Wielkopolskim

W niedzielę, 2 sierpnia o godz. 20:45 w gorzowskim amfiteatrze kolejny koncert „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Na widzów czekają niespodzianki - na scenie pojawią się Edyta Herbuś i Tomasz Barański, którzy zatańczą do kultowego utworu Dirty Dancing – „Time of my Life”. Podczas koncertu telewizyjna premiera singla zespołu Piękni i Młodzi „Nowa ja”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Wakacyjna Trasa Dwójki” w Gorzowie Wielkopolskim
dejlrfd

Informacja prasowa TVP

Na scenie Amfiteatru Miejskiego Centrum Kultury w Parku Siemiradzkiego w Gorzowie Wielkopolskim gwiazdy polskiej sceny muzycznej wykonają swoje największe przeboje. Wśród wykonawców pojawią się m.in.: Piękni i Młodzi, Cleo, Gromee, Łzy, Blue Cafe, Mateusz Mijal, Ryszard Makowski, Top Girls, Andre oraz Golec uOrkiestra. Na scenie pojawi się także aktorka i tancerka Edyta Herbuś, która zatańczy z Tomaszem Barańskim.

Gospodarzami wieczoru bbędą Ida Nowakowska-Herndon i Aleksander Sikora, natomiast relacje zza kulis przekażą Agnieszka Dziekan i Norbi.

dejlrfd

Szczegółowe informacje na temat koncertów „Wakacyjnej Trasy Dwójki” można śledzić na Facebooku i Instagramie „Bądźmy Razem TVP”. Na profilu sylwetki gwiazd, wywiady, ciekawostki z backstagu, czy fragmenty prób.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty organizowane w ramach cyklu „Wakacyjna Trasa Dwójki” odbywać się będą z ograniczoną liczbą publiczności.

Bezpłatne wejściówki oraz regulamin udziału w koncertach dostępne są na bilety.tvp.pl.

Bądźmy razem podczas „Wakacyjnej Trasy Dwójki”!

Informacja prasowa TVP

dejlrfd

Podziel się opinią

Share

dejlrfd

dejlrfd