Trwa ładowanie...
03-02-2017 11:32

Wandale zniszczyli dom Nicki Minaj. Okradli ją i zdemolowali całą posiadłość. Straty wynoszą 200 tys dolarów!

Kontrowersyjna piosenkarka Nicki Minaj została okradziona. Jak podaje portal TMZ.com, apartament gwiazdy został splądrowana przez złodziei , kiedy artystki nie było na terenie posiadłości. Według serwisu, gwieździe muzyki pop skradziono biżuterię i inne cenne przedmioty o łącznej wartości 200 tys dolarów.

Wandale zniszczyli dom Nicki Minaj. Okradli ją i zdemolowali całą posiadłość. Straty wynoszą 200 tys dolarów!Źródło: East News
drp5iuz
drp5iuz

Prócz skradzionych przedmiotów wiele rzeczy zostało celowo zniszczonych. Wandale uszkodzili m.in. meble, obrazy i drogie perfumy, ucierpiały również ubrania Minaj, które zostały porozrywane na strzępy.

Nicki Minaj ONS.pl
Nicki Minaj Źródło: ONS.pl

Policja bierze pod uwagę dwa motywy. Złodzieje prawdopodobnie szukali konkretnej rzeczy, kiedy nie mogli jej znaleźć, to w nerwach zniszczyli trudne do wyniesienia przedmioty. Drugie podejrzenie pada na kogoś, kto miał osobisty powód, żeby zemścić się na piosenkarce. Wskazuje na to fakt, że zniszczono przedmioty, które piosenkarka bardzo lubiła. Pojawiają się plotki, że być może jest to sprawka jej byłego chłopaka, rapera Meek Milla.

Według TMZ, policja na razie nie ma żadnych podejrzanych i skupia się na sprawdzaniu nagrań z monitoringu okolicznych kamer.

Nicki Minaj, koncert w Central Park, lipiec 2015 ONS.pl
Nicki Minaj, koncert w Central Park, lipiec 2015 Źródło: ONS.pl
Nicki Minaj Instagram.com
Nicki Minaj Źródło: Instagram.com
drp5iuz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drp5iuz